News

Czy na The Game Awards zapowiedzą nową wersję Brothers: A Tale of Two Sons?

Autor Diana Mazur
Diana Mazur07.12.20235 min.
Czy na The Game Awards zapowiedzą nową wersję Brothers: A Tale of Two Sons?

Zapowiedź nowej wersji gry Brothers: A Tale of Two Sons na tegorocznych The Game Awards elektryzuje fanów. Przygodówka studia Starbreeze AB oryginalnie zadebiutowała w 2013 roku, zdobywając uznanie krytyków i graczy. Teraz, 10 lat później, możemy spodziewać się remake'u, o czym donosi znany leaker billbil_kun. Nie wiadomo jeszcze, kiedy gra się ukaże, ale premiera wydaje się coraz bliższa.

Kluczowe wnioski:
  • Spodziewany jest remake gry Brothers z 2013 roku.
  • Informacje o grze przekazał wiarygodny leaker billbil_kun.
  • Wydawcą ma być 505 Games, które nabyło prawa od Starbreeze.
  • Data premiery remake'u nie jest na razie znana.
  • Gra może zostać zaprezentowana podczas tegorocznych The Game Awards.

Zapowiedź nowej wersji gry

W 2013 roku światło dzienne ujrzała gra Brothers: A Tale of Two Sons. Przygodówka zadebiutowała na PC oraz konsolach poprzedniej generacji - PlayStation 3 i Xbox 360. Był to debiutancki projekt szwedzkiego reżysera Josepha Faresa, który poruszył graczy historią dwóch braci. Produkcja zebrała bardzo dobre oceny i na stałe zapisała się w historii growej rozrywki.

Teraz, 10 lat później, możemy spodziewać się powrotu tego tytułu. Znany leaker billbil_kun doniósł o trwających pracach nad remakiem gry. Nową wersję ma wydać 505 Games, które nabyło prawa do marki od pierwotnego wydawcy - szwedzkiego Starbreeze AB.

Kultowe dzieło doczeka się nowej odsłony

Informacje od billbil_kuna to znak, że remake Brothers może być naprawdę blisko. Ten leakster ma na koncie wiele trafnych przecieków - regularnie ujawniał gry trafiające do PS Plus czy nowe kontrolery do Xboxa jeszcze przed oficjalnymi zapowiedziami.

Skąd zatem pomysł na nową wersję gry sprzed dekady? Otóż Brothers do dziś uznawane jest za jeden z najlepszych przykładów tak zwanego dysonansu ludonarracyjnego w grach. Oznacza on napięcie pomiędzy rozgrywką a fabułą - w przypadku tej produkcji zostało ono znakomicie wyważone.

505 Games jako wydawca remake'u

Jak podaje billbil_kun, remake Brothers przygotowuje włoskie studio 505 Games. Podpisało ono umowę z pierwotnym wydawcą gry, szwedzką spółką Starbreeze AB. Dzięki temu przejęło prawa do marki.

505 Games ma doświadczenie w wydawaniu remake’ów i odświeżonych wersji gier. W jego dorobku znajdziemy między innymi odnowione wydania takich tytułów jak Assetto Corsa czy Payday.

Nowa generacja, nowe możliwości

Biorąc pod uwagę, że pierwotna gra Brothers ukazała się na PlayStation 3 i Xboxie 360, możemy spodziewać się sporych zmian.

Remake z pewnością zaoferuje znacznie lepszą oprawę graficzną, dostosowaną do współczesnych standardów. Być może doczekamy się również rozszerzenia fabuły i dodatkowych zadań dla graczy.

Czytaj więcej: Cyberpunk Sukces Phantom Liberty: Czyszczenie Magazynów i Ugoda Inwestorów Odkryta

Data premiery nieznana

Niestety, na razie nie znamy daty premiery odświeżonej wersji Brothers. Leakster billbil_kun również nie podał żadnych szczegółów w tym zakresie. Możemy się jedynie domyślać, że gra znajduje się w zaawansowanej fazie produkcji skoro informacje o niej przedostały się do internetu.

Być może doczekamy się zapowiedzi remake’u Brothers już wkrótce - podczas tegorocznej gali The Game Awards.

Jak zauważa autor przecieku, istnieje spore prawdopodobieństwo, że gra zostanie oficjalnie zaprezentowana podczas zbliżających się The Game Awards. Trzymamy kciuki!

Możliwa zapowiedź na The Game Awards

Czy na The Game Awards zapowiedzą nową wersję Brothers: A Tale of Two Sons?

Tegoroczna gala The Game Awards odbędzie się już 9 grudnia. To właśnie tam najpewniej zobaczymy pierwszy zwiastun remake'u Brothers i poznamy więcej szczegółów.

Data gali The Game Awards 9 grudnia 2022
Prognozowana zapowiedź gry Brothers: A Tale of Two Sons

The Game Awards co roku przynosi ogłoszenia wielu produkcji. Nic więc dziwnego, że to właśnie na tej imprezie możemy spodziewać się pierwszych materiałów z odświeżonego Brothers.

Przypominamy, że gra oryginalnie wyszła w 2013 roku i zebrała mnóstwo pozytywnych recenzji. Krytycy docenili przede wszystkim poruszającą historię dwóch braci. Remake to znakomita okazja, by nakreśloną fabułę oddać jeszcze lepiej - z wykorzystaniem nowych technologii.

Podsumowanie

W powyższym artykule zebrałem najświeższe informacje na temat zapowiedzi odświeżonej wersji gry Brothers: A Tale of Two Sons. Przypomnijmy - ta poruszająca produkcja studia Starbreeze zadebiutowała w 2013 roku, zdobywając uznanie graczy i krytyków. Teraz, dekadę później, doczeka się nowego wydania, o czym donosi rzetelny leakster billbil_kun.

Dowiedzieliśmy się, że remake Bros przygotowuje wydawca 505 Games we współpracy ze Starbreeze AB. Nie podano jeszcze daty premiery gry, ale istnieje spore prawdopodobieństwo jej zapowiedzi podczas nadchodzących The Game Awards. Trzymam kciuki za ten klasyk i liczę, że odświeżona wersja sprosta oczekiwaniom fanów!

Starałem się zebrać w artykule najważniejsze fakty dotyczące remake'u Brothers. Myślę, że każdy miłośnik tej produkcji z ekscytacją powita wieści o nowej wersji tej wyjątkowej gry. Nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne ogłoszenia ze strony twórców.

Mam nadzieję, że artykuł dostarczył Wam garść interesujących i wartościowych informacji. Jeśli macie jakieś pytania lub uwagi odnośnie teasera remake'u Brothers, zapraszam do dyskusji w komentarzach!

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Filmy o kung fu - najlepsze filmy sztuk walki
  2. Najnowszy oficjalny zwiastun The Game Awards podgrzewa emocje!
  3. Ewolucje Eevee: Przewodnik po wszystkich jego różnych formach
  4. Jak zacząć przygodę z czytaniem? Poradnik dla początkujących
  5. Battlefield: Ewolucja serii od drugiej części po Bad Company
Autor Diana Mazur
Diana Mazur

Cześć! Jestem pełna pasji do gier i książek. podzielę się swoimi ulubionymi produkcjami oraz kulisy powstawania. Zanurz się we wspólną podróż przez ekranowe uniwersa!

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły