Gry

Czy Nowy Tomb Raider jest na horyzoncie? Ewidentne dowody fana!

Autor Radosław Szewczyk
Radosław Szewczyk29 listopada 20236 min
Czy Nowy Tomb Raider jest na horyzoncie? Ewidentne dowody fana!

Kody do Tomb Raider 5 to temat, który elektryzuje społeczność fanów od miesięcy. Chociaż Square Enix jeszcze oficjalnie nie potwierdziło prac nad kontynuacją przygód Lary Croft, to w sieci regularnie pojawiają się nowe przecieki sugerujące, że następna odsłona tej kultowej serii jest już w produkcji. Przyjrzyjmy się więc tym wszystkim plotkom i rzekomym dowodom, by oszacować, czy faktycznie możemy się spodziewać rychłej premiery Tomb Raider 5.

Kluczowe wnioski:
 • Deweloperzy uciekli się do kryptycznych podpowiedzi w mediach społecznościowych, podsycając nadzieje fanów.
 • Niedawno wyciekły materiały koncepcyjne rzekomo ujawniające lokacje z gry.
 • Według niektórych doniesień, dział kadrowy Square Enix rozpoczął nabór pracowników do tajemniczego projektu.
 • Jeden z serwisów dla graczy przypadkowo opublikował wpis o Tomb Raider 5, by szybko go usunąć.
 • Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ten monument popkultury powróci wkrótce.

Kody do Tomb Raider 5: dlaczego fani są podekscytowani?

Wieści o możliwym powrocie Lary Croft na wielkie ekrany zadziałały na społeczność graczy niczym kubeł zimnej wody podczas upałów. Fani serii Tomb Raider od miesięcy zaciekle tropią najmniejsze nawet sygnały sugerujące, że Square Enix pracuje nad kontynuacją bestsellerowych przygód brytyjskiej archeolożki.

Trudno się dziwić temu olbrzymiemu poruszeniu. W końcu kody do Tomb Raider 5 to dla wielu gwarancja tego, że będą mogli ponownie wcielić się w nieustraszoną bohaterkę i stawić czoła nowym, śmiertelnie niebezpiecznym wyzwaniom. Pokochaliśmy Larę za jej spryt, męstwo i zjawiskowe umiejętności w posługiwaniu się bronią. Stała się dla nas wzorem niezłomnej kobiety, która nie boi się walczyć o najwyższe wartości.

Nieustraszeni fani wypatrują więc w każdym przecieku oznaki, że ich ukochana seria wkrótce powróci w wielkim stylu. Żywią nadzieję, że kody do Tomb Raider 5 już niebawem będą na ustach wszystkich graczy i choć raz skromne informacje będą wyprzedzały premierę gry. Takiego właśnie dreszczyku emocji oczekują od Square Enix – gigantycznego hitu, który na długie miesiące zawładnie ich umysłami.

Nie oczekują już jednak jedynie interesującej kampanii fabularnej pełnej zwrotów akcji i obłędnie pięknych lokacji. Zażarta społeczność ma znacznie wyższe wymagania wobec nadchodzącej odsłony przygód Lary. Chce czerpać z niej garściami, rozszyfrowując najmniejsze nawet kody do Tomb Raider 5, tropić wszelkie ukryte przesłanki i odkrywać niedostępne innym obszary w grze.

Kod Vault of the Ancient - śledź te kody do Tomb Raider

Jeśli wierzyć plotkom, głównym motywem przewodnim kodów do Tomb Raider 5 będzie mityczny Vault of the Ancient – zapomniana kryjówka starożytnej cywilizacji. Ów wątek to wielka niewiadoma, która już teraz przykuwa uwagę fanów i rodzi masę spekulacji co do fabuły najnowszej części serii.

Gracze z całego świata gorączkowo przeczesują Internet w poszukiwaniu najdrobniejszych nawet wskazówek, które pomogłyby im odgadnąć, czym tak naprawdę będzie Vault of the Ancient. Na licznych forach i grupach dyskusyjnych prześcigają się w zgadywaniu, czy tym razem Lara będzie musiała stawić czoła bogom, czy też starym zakonowi strzegącemu tajemnicy mitycznego schronienia.

 • Niektórzy dopuszczają możliwość, że Vault of the Ancient jest tak naprawdę zaginioną kolebką ludzkości, w której znajdziemy odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań o pochodzenie życia na Ziemi.
 • Inni obstawiają, że będzie to starożytne miasto, w którym ukryto kodeksy zawierające kody do Tomb Raider 5. Sekret jak przetrwać nadchodzącą apokalipsę?

Każda plotka jest szczegółowo analizowana przez fanów, którzy z wielką czcią odnoszą się do historii swojej ulubionej serii. Nie mogą się już doczekać, by w końcu poznać Vault of the Ancient na własne oczy i stoczyć tam morderczą walkę z przeciwnościami losu. Choć póki co muszą zadowolić się obserwowaniem sieci, śledząc najmniejsze nawet przesłanki na temat zbliżającej się premiery Tomb Raider 5.

Czytaj więcej: Najlepsze gry ubieranki top model dla dziewczyn. Rozbierz modelkę i ubierz w seksowne ciuchy!

Ciesz się kodami w najnowszym Tomb Raider 5 – najnowsze plotki

Choć jeszcze nieco za wcześnie na wypuszczanie przez Square Enix jakichkolwiek konkretów na temat rozgrywki w następnej części serii, gracze pokładają olbrzymie nadzieje w zupełnie nowej mechanice. Chcieliby, żeby nowe kody do Tomb Raider 5 nie tylko umożliwiały odnalezienie ukrytych przejść i skarbów, ale także wynagradzały ich za zgłębianie tajemniczej historii Lary.

Według plotek deweloperzy zamierzają znacznie rozszerzyć eksplorację ruin, pozwalając naszej bohaterce na coraz to głębsze ich przeczesywanie. W każdej lokacji mielibyśmy możliwość odszyfrowywania kodów do Tomb Raider 5, które nie tylko udzielałyby nam cennych podpowiedzi, ale też odkrywały kolejne warstwy fabuły i przeszłości Lary.

Mityczna Hydra i latające słonie – absurdy krążące w sieci

Zdesperowani fani nie przebierają w teoriach na temat tego, co przyniesie nam Tomb Raider 5. W sieci pojawiły się szalone spekulacje o walce Lary z mitologicznymi potworami, a nawet... latającymi słoniami! Niektórzy upatrują w nich niedoścignionych wzorców dla nowych antagonistów, z którymi przyjdzie jej się zmierzyć podczas rozszyfrowywania kodów do Tomb Raider 5.

Te niewiarygodne plotki skłaniają do refleksji nad ogromnym rozmachem wyobraźni graczy. Nie da się ukryć, że oczekiwania wobec nowej odsłony są ogromne i nawet najbardziej szalone wizje nie wydają się czymś zupełnie nieprawdopodobnym. Trudno wyobrazić sobie jak bardzo muszą być już podekscytowani perspektywą poznania najbliższych kodów do Tomb Raider 5 i kolejnych sekretów, jakie kryje ta wyjątkowa seria.

Podsumowanie

Zdjęcie Czy Nowy Tomb Raider jest na horyzoncie? Ewidentne dowody fana!

Spekulacje o nadchodzącym Tomb Raider 5 zdecydowanie nie wygasają. Fani z całego świata nie mogą się już doczekać, kiedy będą mogli odkryć nowe kody do Tomb Raider 5. Każdy najmniejszy przeciek na temat fabuły, rozgrywki czy mechanii gry jest gorączkowo analizowany i komentowany. Nie da się ukryć, że oczekiwania są ogromne.

Gracze zdają się niczego tak nie pragnąć jak ponownej okazji do wcielenia się w Larę Croft i stawienia czoła śmiertelnie niebezpiecznym wyzwaniom. Ciekawość co do tajemniczego Vault of the Ancient doprowadza ich do euforii. Najdziksze przypuszczenia wydają się być możliwe, gdy w grę wchodzą nowe kody do Tomb Raider 5 i związane z nimi zagadki.

Najczęstsze pytania

Zagadkowe kody od zawsze były nieodłącznym elementem przygód Lary Croft. Fani uwielbiają rozwiązywać je, by odkrywać skrywane przez nie sekrety świata gry. Spekulują więc gorączkowo na temat wszystkich przecieków sugerujących, że już niedługo będą mogli zasmakować kolejnych kodów do rozszyfrowania.

Według plotek Vault of the Ancient będzie stanowił oś fabularną Tomb Raider 5. Może okazać się zaginioną kolebką ludzkości lub starożytnym miastem, gdzie ukryto kodeksy z rozwiązaniami największych tajemnic naszej cywilizacji. Gracze snują setki teorii na temat tego, czym tak naprawdę będzie to miejsce.

Zdarzają się nawet najdziksze spekulacje o walkach z mitycznymi bestiami pokroju legendarnej Hydry czy nawet... latających słoni! Choć mogą się wydawać nieprawdopodobne, fani nie wykluczają żadnych możliwości, gdy w grę wchodzą tajemnicze kody do Tomb Raider 5. Oczekują naprawdę wielkiego rozmachu.

Fani marzą o tym, by nowe kody nie tylko umożliwiały odnajdywanie sekretnych przejść i skarbów, ale także stały się częścią fabuły. Chcieliby, żeby nagradzały ich za zgłębianie historii Lary i udzielały podpowiedzi co do jej przeszłości. Miałyby jeszcze silniej zespolić rozgrywkę z narracją.

Niestety, nie wiadomo jeszcze kiedy Square Enix planuje ogłosić pracę nad kontynuacją. Deweloperzy trzymają szczegóły w ścisłej tajemnicy, co jedynie podgrzewa atmosferę wśród fanów. Ci uparcie tropią najmniejsze nawet przesłanki w sieci, licząc na rychłą premierę kolejnego Tomb Raidera.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Filmy o kung fu - najlepsze filmy sztuk walki
 2. Najlepsze książki polecone przez Lubimyczytać na prezent na Mikołajki
 3. Ewolucje Eevee: Przewodnik po wszystkich jego różnych formach
 4. Jak zacząć przygodę z czytaniem? Poradnik dla początkujących
 5. Battlefield: Ewolucja serii od drugiej części po Bad Company
Autor Radosław Szewczyk
Radosław Szewczyk

Witaj! Jestem kreatywną duszą o oku do detali i sercu w rękodziełach. Dzielę się nie tylko poradami z zakresu gier, lecz także inspirującymi książkami. Dołącz do mnie w podróży twórczego piękna!

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły