News

Nowe łupy w Diablo 4! Andariel powraca w 4. sezonie

Autor Diana Mazur
Diana Mazur02.05.20243 min.
Nowe łupy w Diablo 4! Andariel powraca w 4. sezonie

Witajcie miłośnicy Diablo! Już 14 maja, po długim oczekiwaniu, czeka nas kolejny sezon pełen nowych wyzwań i niespodzianek. Cykl Loots Reborn przyniesie nam nie tylko nowe łupy, ale także powrót Andariel, Pani Cierpienia. Przygotujcie się na mnóstwo zmian, takich jak hartowanie przedmiotów, mocniejsza wersja Andariel i inne przywileje, które sprawią, że nie będziecie mogli oderwać się od gry.

Nowe łupy i Hartowanie w 4. sezonie Diablo 4

Najbardziej wyczekiwana aktualizacja Diablo 4 już za rogiem! W nadchodzącym 4. sezonie zatytułowanym "Łupy na Nowo" gracze będą mogli cieszyć się zupełnie nowym systemem łupów i nowych przedmiotów. Wprowadzony zostanie mechanizm hartowania, który pozwoli na modyfikację atrybutów wyposażenia poprzez dodawanie specjalnych afiksów.

Dzięki hartowaniu będziemy mogli ulepszać broń, ofensywę, defensywę, mobilność, funkcjonalność i zasoby naszych bohaterów. Co więcej, doskonalenie przydatności naszej broni będzie się zwiększać z każdą kolejną rangą ulepszenia, znacznie podnosząc jeden z jej afiksów.

To jednak nie wszystko! Wraz z nowym sezonem zostaną wprowadzone długo wyczekiwane zmiany w Kodeksie Potęgi. Aspekty zdobyte podczas rozgrywki nie będą już przechowywane w ekwipunku, ale w specjalnej bibliotece, która automatycznie zachowa ich najpotężniejszą wersję do nieograniczonego użytku.

 • Hartowanie przedmiotów pozwoli na modyfikację atrybutów wyposażenia
 • Doskonalenie zwiększy moc broni z każdą kolejną rangą ulepszenia
 • Kodeks Potęgi będzie przechowywał najpotężniejsze wersje aspektów

Kodeks Potęgi i Walka z Andariel Panią Cierpienia

Wraz z premierą 4. sezonu, fani gry fabularnej Diablo 4 będą mogli zmierzyć się z jedną z najbardziej kultowych postaci serii - Andariel, Panią Cierpienia. Jednak, aby stawić czoła tej potężnej istocie, będziemy musieli zdobyć specjalne materiały pozyskiwane z pokonania innych bossów, takich jak Władca Zir i Zamrożona Bestia.

To nie koniec niespodzianek! W ramach majowej aktualizacji do gry trafi nowy rodzaj wyzwań znanych jako Doły Rzemieślnika. Ci, którzy grali w dodatek do trzeciej odsłony Diablo, z pewnością rozpoznają podobieństwo do Szczelin Nefalemów i z chęcią podejmą tę nową przygodę.

2 maja odbędzie się specjalny stream deweloperów, na którym zobaczymy wszystkie nowości w akcji. Blizzard podzielił się również szczegółami na temat postępów sezonowych i karnetu bojowego, więc mamy co świętować!

Czytaj więcej: To najpopularniejsze książkowe premiery miesiąca! Część 1

Doły Rzemieślnika i Karnet Bojowy w nadchodzącym sezonie

Zdjęcie Nowe łupy w Diablo 4! Andariel powraca w 4. sezonie

Największą nowością w 4. sezonie Diablo 4 będą z pewnością Doły Rzemieślnika. Bardzo przypominają one popularne Szczeliny Nefalemów znane z dodatku do trzeciej części gry i zapowiadają się na niezwykle ekscytujące wyzwanie dla graczy.

Kolejną atrakcją będzie karnet bojowy, który pozwoli na odblokowywanie różnych nagród i przywilejów w miarę postępów w sezonie. To idealna okazja do zgromadzenia nowych, potężnych łupów i wyposażenia, które z pewnością przyda się w trakcie zmagań z Andariel i innymi przeciwnościami.

Warto również wspomnieć o zmianach w mechanice Piekielnych Przypływów, które staną się trudniejsze, ale i bardziej satysfakcjonujące. Miejmy nadzieję, że te wszystkie zmiany sprawią, że sezon 4 Diablo 4 będzie o niebo lepszy od "okropnie nudnego Sezonu Konstruktów".

 • Doły Rzemieślnika będą przypominać znane Szczeliny Nefalemów
 • Karnet bojowy pozwoli na odblokowanie nagród i przywilejów
 • Trudniejsze, ale bardziej satysfakcjonujące Piekielne Przypływy

Najczęstsze pytania

Czwarty sezon Diablo 4 zatytułowany "Łupy na Nowo" zostanie wydany 14 maja 2024 roku. W tym dniu gracze będą mogli cieszyć się nowymi funkcjami gry i wyzwaniami czekającymi na nich w Sanktuarium.

Najważniejsze zmiany to wprowadzenie mechanizmu hartowania przedmiotów, zmodyfikowany Kodeks Potęgi, walka z powracającą Panią Cierpienia Andariel oraz nowy rodzaj wyzwań zwanych Dołami Rzemieślnika. Pojawi się również karnet bojowy, a Piekielne Przypływy staną się trudniejsze.

Hartowanie to nowy mechanizm pozwalający na modyfikację atrybutów wyposażenia poprzez dodawanie specjalnych afiksów. Gracze będą mogli ulepszać broń, ofensywę, defensywę, mobilność, funkcjonalność i zasoby swoich bohaterów.

Aby zmierzyć się z Panią Cierpienia Andariel, gracze będą musieli pokonać innych bossów, takich jak Władca Zir i Zamrożona Bestia. Tylko w ten sposób zdobędą niezbędne materiały do rozpoczęcia tej epickiej walki.

Chociaż Piekielne Przypływy staną się trudniejsze w 4. sezonie Diablo 4, to będą one bardziej satysfakcjonujące dla graczy. Blizzard obiecuje, że zmagania z tymi potężnymi falami przeciwników będą stanowić ekscytujące wyzwanie.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 5.00 Liczba głosów: 1

5 Podobnych Artykułów:

 1. The Forest za darmo: pobierz teraz na telefon
 2. Najnowszy oficjalny zwiastun The Game Awards podgrzewa emocje!
 3. Euro Truck Simulator: Nowości i udoskonalenia w nowej części
 4. Jak zacząć przygodę z czytaniem? Poradnik dla początkujących
 5. Ile litrów mieści baryłka? Poznaj wszystkie ciekawostki
Autor Diana Mazur
Diana Mazur

Cześć! Jestem pełna pasji do gier i książek. podzielę się swoimi ulubionymi produkcjami oraz kulisy powstawania. Zanurz się we wspólną podróż przez ekranowe uniwersa!

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły