News

Gorąca oferta PS Plus Essential na metalowych wrotkach

Autor Kamil Woźniak
Kamil Woźniak31.01.20244 min.
Gorąca oferta PS Plus Essential na metalowych wrotkach

Oferta PS Plus Essential na luty 2023 zawiera ciekawe nowości dla fanów dynamicznej akcji na wrotkach. Wśród tytułów znalazły się Foamstars łączące Fortnite ze Splatoonem oraz Rollerdrome będące połączeniem jazdy na deskorolce z intensywną strzelanką. Nie zabrakło również dodatków do popularnego Fall Guys w postaci strojów nawiązujących do gier z serii Ratchet & Clank oraz Horizon. To ostatnia szansa na zgarnięcie styczniowych bonusów.

Nowości w ofercie PS Plus Essential

Lutowa oferta PS Plus Essential przynosi ciekawe nowości dla posiadaczy konsol Sony. Wśród gier na pierwszy plan wysuwają się dwie produkcje bazujące na jeździe na wrotkach i deskorolkach, które łączą dynamiczną akcję ze strzelaniem. Są to Foamstars od Square Enix oraz Rollerdrome od niezależnego studia Roll7.

Obie gry zostały entuzjastycznie przyjęte przez testerów i mają szansę trafić w gusta szerszej publiczności. Foamstars to połączenie popularnych Fortnite'a i Splatoona, tym razem rozgrywane w drużynach czteroosobowych. Na ekranie dzieje się bardzo dużo, a dodatkowym utrudnieniem jest ogromna ilość gęstej piany. Rollerdrome natomiast to coś pomiędzy grą o jeździe na desce w stylu Tony'ego Hawka a dynamiczną strzelanką. Gracze muszą cały czas być w ruchu, aby przetrwać i pokonać przeciwników.

Pozostałe nowości

Oprócz gier związanych z jazdą na rolkach, PS Plus Essential na luty zaoferuje także inne tytuły. Będzie to m.in. Steelrising, osadzona w alternatywnej rewolucyjnej Francji produkcja studia Spiders. W tej grze RPG akcji gracze wcielą się w mechaniczna strażniczką królowej Marii Antoniny i staną naprzeciw armii robotów króla Ludwika XVI.

Ponadto abonenci otrzymają specjalne bonusy do popularnej gry Fall Guys. Będą to stroje i emotki nawiązujące do serii Ratchet & Clank oraz postaci Aloy z Horizon Zero Dawn.

Ostatnia szansa na styczniowe nagrody

Nowa oferta PS Plus Essential będzie dostępna od 6 lutego 2023 roku. Do tego czasu abonenci mają jeszcze okazję, aby odebrać nagrody ze stycznia i zagrać w takie tytuły jak Star Wars Jedi: Upadły zakon, Fallout 76 czy Axiom Verge 2.

W styczniowym PS Plus Essential dostępna jest całkiem spora selekcja tytułów. Oprócz wspomnianych Star Wars Jedi: Upadły zakon, Fallout 76 i Axiom Verge 2, abonenci mogą jeszcze zgarnąć Just Cause 4, Dragon Quest XI oraz Grand Theft Auto: Vice City – Definitive Edition. W lutym dodatkowo pojawią się atrakcyjne gry akcji i bonusy, więc warto skorzystać z okazji.

Podsumowując, lutowa oferta PS Plus zapowiada się bardzo ciekawie. Sony przygotowało atrakcyjny mix gier związanych z jazdą na deskorolkach i wrotkach, dynamicznych strzelanek oraz produkcji akcji osadzonych w nietypowych realiach. Do tego dochodzą bonusy w postaci strojów i emotek do popularnego Fall Guys. Fani gier akcji z pewnością znajdą coś dla siebie.

Czytaj więcej: Plany Waltera Isaacsona po Eloni Musk: Kim jest następna postać?

Podsumowanie

Gorąca oferta PS Plus Essential na metalowych wrotkach

W powyższym artykule omówiono najciekawsze nowości, jakie pojawią się w ramach lutego PS Plus Essential. Przede wszystkim są to dwie gry bazujące na jeździe na rolkach i deskorolkach - Foamstars oraz Rollerdrome. Obie łączą zręcznościową rozgrywkę z elementami strzelania. Foamstars przypomina połączenie Splatoona i Fortnite'a, a Rollerdrome miksuje mechaniki z serii Tony Hawk's Pro Skater z dynamiczną strzelanką.

Oprócz tych tytułów, abonenci PS Plus Essential otrzymają w lutym także grę akcji Steelrising, osadzoną w alternatywnej rewolucyjnej Francji. Gracze wcielą się w mechaniczna strażniczkę królowej Marii Antoniny. Poza grami, przewidziano również bonusy do Fall Guys w postaci strojów i emotek nawiązujących do serii Ratchet & Clank oraz Horizon Zero Dawn.

Ponadto w artykule przypomniano o zawartości styczniowego PS Plus Essential. Znalazły się tam takie tytuły jak Star Wars Jedi: Upadły zakon, Fallout 76, Axiom Verge 2 i inne. Dla fanów gier akcji lutowa oferta prezentuje się więc bardzo obiecująco.

Podsumowując, PS Plus Essential na luty to przede wszystkim dwie bary na rolkach łączące zręcznościówkę ze strzelaniem, ale także inne interesujące tytuły i bonusy. Abonenci powinni być zadowoleni.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Kucyki Pony Gry - Gry MLP Online, Gry Pony
  2. Nowości dla graczy: Kontroler Turtle Beach Stealth Ultra dla Xboxa - poznaj jego możliwości
  3. Fast & Furious 6: Podsumowanie wydarzeń z filmu i opinie fanów
  4. Jak zacząć przygodę z czytaniem? Poradnik dla początkujących
  5. Jak ustawić bind jump throw w CS:GO: Zwiększ precyzję
Autor Kamil Woźniak
Kamil Woźniak

Cześć, jestem Kamil, a na tym blogu czeka na Was mieszanka pasji do gier, książek, filmów, seriali i recenzji. To miejsce, gdzie światy fikcyjne łączą się ze światem rzeczywistym. Na mojej stronie znajdziecie recenzje gier, zarówno tych najnowszych, jak i tych kultowych klasyków. Dzielę się również wrażeniami z lektur książek, od tych literackich arcydzieł po bestsellery.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły