Gry

Gym Symulator 24 – otwórz własną wirtualną siłownię

Autor Kamil Woźniak
Kamil Woźniak25.04.20243 min.
Gym Symulator 24 – otwórz własną wirtualną siłownię

Graj w Gym Symulator 24 na PC i załóż własną siłownię

Marzyłeś o własnym biznesie i chciałeś otworzyć własną salę ćwiczeń? Fani gier komputerowych i fanatycy aktywnego trybu życia w końcu będą mogli spełnić się jako właściciel własnej siłowni. Na rynku od jakiegoś czasu dostępna jest ciekawa gra komputerowa z opcją prowadzenia własnej siłowni i dobrym przywiązaniem do szczegółów. Gym Symulator 24 oferuje całkiem ciekawe możliwości, o których szerzej opowiemy w poniższej recenzji!
Założenia gry Gym Symulator 24

Na początku zabawy gracz stoi przed wyzwaniem. W pierwszej kolejności musi dokonać zakupu lokalu pod swój biznes. Po prostu na ulicy trzeba znaleźć i kupić lokal za początkowy budżet 30,000 GM. GM to waluta w grze. Pierwsza siłownia będzie kosztować około 5,000 GM.

Założenia gry Gym Symulator 24

Na początku zabawy gracz stoi przed wyzwaniem. W pierwszej kolejności musi dokonać zakupu lokalu pod swój biznes. Po prostu na ulicy trzeba znaleźć i kupić lokal za początkowy budżet 30,000 GM. GM to waluta w grze. Pierwsza siłownia będzie kosztować około 5,000 GM.

Zakupioną siłownię będzie trzeba spersonalizować. Gracz musi nadać nazwę siłowni, ustawić szyld i logo. Od tej pory siłownia będzie działać pod brandem, a ludzie z ulicy będą mogli odwiedzać lokal i ćwiczyć na dostępnych w niej maszynach. Oczywiście na samym początku musisz je kupić.

W grze gracz musi borykać się z podstawowymi problemami przedsiębiorcy. Musi dbać o porządek w lokalu, musi zaopatrzyć się w sprzęt i dodatkowe wyposażenie. To tak naprawdę w tym momencie rozpoczyna się dobra zabawa.

Jednym z pierwszych i podstawowych obowiązków graczy będzie zakup sprzętu i wyposażenie siłowni w szatnie i inne najpotrzebniejsze rzeczy. Wszelkie zakupione wyposażenie można ręcznie ustawiać w dowolnych miejscach i tym samym dbać o estetykę i klimat lokalu. Trzeba też zadbać o odpowiedni marketing i sprzedawać karnety na recepcji.

Symulator siłowni – czym zaskoczy Cię gra komputerowa

Mimo, że to tylko gra komputerowa, to z pewnością pokaże Ci prawdziwe oblicze prowadzenia biznesu fitness/gym. W ułamku pozwala odkryć problemy przedsiębiorcy i jak tak w prawdziwym życiu wymaga czasu, by rozwijać się i reinwestować zarobione środki.


Jako właściciel wirtualnej siłki nie musisz martwić się o żadną odpowiedzialność. Nie muszą interesować Cię szczegóły, na przykład czy sprzedawane przez ciebie suple są legalne, czy Cardarine skutki uboczne występują u każdego, czy ktoś doznał kontuzji na Twoim sprzęcie lub czy do Twojego lokalu zawita kontrola BHP. To po prostu symulator mający dostarczyć graczom rozrywki. Został stworzony z myślą o młodych przedsiębiorcach, sportowych świrach i zwykłych graczach, którzy szczególnie uwielbiają grać w towarzystwie różnego rodzaju symulatorów życia codziennego.

Możliwości gry Grym Sumulator 24

Symulator siłowni w tym wydaniu jest dość realistyczny. Może szczególnie nie wyróżnia się pod względem jakości grafiki, jednak sama mechanika gry działa naprawdę zadowalająco. Wraz z rozwojem własnego biznesu, jako właściciel siłki w Gym Symulator 24 będziesz mógł:

  • kupować nowe sprzęty,
  • dekorować lokal,
  • dbać o jego czystość,
  • zatrudniać pracowników,
  • jeszcze bardziej zautomatyzować całe przedsięwzięcie.

Gym Symulator 24 to idealna gra dla każdego, kto choć raz marzył o prowadzeniu własnej siłowni. Dzięki niej można poczuć się jak prawdziwy przedsiębiorca, by zmierzyć się z najbardziej nieoczekiwanymi problemami właściciela sali treningowej. Wypróbuj Gym Symulator 24 na Steam. Załóż konto i sprawdź się w roli właściciela lub managera własnej siłki!

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 5.00 Liczba głosów: 3

Tagi

5 Podobnych Artykułów:

  1. Nowości Prime Video premiery na Amazon Prime
  2. Microsoft mówi 'nie' dla Game Passa na konsolach Sony i Nintendo? Zgoda czy niezgoda?
  3. Kompletny przewodnik po Farming Simulator
  4. Jak utrzymać równowagę między graniem a zdrowym stylem życia?
  5. Beyond good & evil 2: Najnowsze informacje o grze i rozwoju
Autor Kamil Woźniak
Kamil Woźniak

Cześć, jestem Kamil, a na tym blogu czeka na Was mieszanka pasji do gier, książek, filmów, seriali i recenzji. To miejsce, gdzie światy fikcyjne łączą się ze światem rzeczywistym. Na mojej stronie znajdziecie recenzje gier, zarówno tych najnowszych, jak i tych kultowych klasyków. Dzielę się również wrażeniami z lektur książek, od tych literackich arcydzieł po bestsellery.

Udostępnij post

Napisz komentarz

1 Komentarze
Mikesz

Polecam tę grę, super tytuł

Polecane artykuły