Gry

Jak zarabiać w GTA Online - szybkie sposoby na zarobienie pieniędzy

Autor Kamil Woźniak
Kamil Woźniak2 stycznia 20246 min
Jak zarabiać w GTA Online - szybkie sposoby na zarobienie pieniędzy

GTA Online - Jak zarabiać? To pytanie, na które odpowiedź pragnie poznać każdy początkujący gracz. Na wstępie należy wyraźnie podkreślić, że GTA to kultowa gra, która daje niezliczone możliwości zarabiania wirtualnych pieniędzy. Niniejszy poradnik pokaże Ci sprawdzone sposoby, dzięki którym szybko i łatwo zbudujesz majątek swojej postaci. Dowiesz się, jakie misje i aktywności warto wykonywać na początku, w trakcie oraz na końcowym etapie rozgrywki. Poznasz również optymalne ścieżki rozwoju, które zagwarantują Ci stały dopływ gotówki. Zapoznaj się z poradami ekspertów i ruszaj po wirtualny zysk!

Kluczowe wnioski:

 • Najszybsze zarabianie dają powtarzalne misje oraz biznesy
 • Inwestycja we własną firmę to pasywny dochód na długie lata
 • Zwracaj uwagę na premie i bonusy od deweloperów
 • Handel akcjami to alternatywny sposób na szybkie wzbogacenie się
 • Kluczem jest systematyczność i cierpliwość

GTA Online - Szybkie misje dla początkujących

GTA Online - Jak zarabiać to świetna okazja do szybkiego zarabiania pieniędzy bez konieczności dużych inwestycji. Wystarczy wykonywać powtarzalne misje, które nie wymagają posiadania kosztownych nieruchomości czy biznesów.

Dla graczy rozpoczynających przygodę z GTA Online idealnym rozwiązaniem będą misje kontaktowe. Możemy je uruchamiać bez ograniczeń, a nagrody finansowe są satysfakcjonujące. Do najpopularniejszych należą: Zniszczenie sprzętu, Zabójstwo z zimną krwią czy Skok na bank.

Równie szybki i skuteczny sposób na zarobienie pieniędzy w GTA 5 to udział w wyścigach ulicznych. Za zwycięstwo możemy liczyć nawet na 20 tys. dolarów. Co więcej, za ustanawianie nowych rekordów czasu również otrzymujemy sowite wynagrodzenie.

Nagrody specjalnego wyzwania można zdobyć tylko raz!

 • Pierwszy raz – gdy ukończysz każdy napad po raz pierwszy, otrzymasz premię w wysokości 50 000 GTA$.
 • Wszystko po kolei II – ukończ wszystkie misje w Skoku na koniec świata w kolejności, w tym misje w terenie, aby otrzymać premię gotówkową w wysokości 500 000 GTA$.

Ranking Top 5 misji z najwyższą nagrodą finansową

Poniżej przedstawiamy zestawienie 5 wybranych misji z największą ilością gotówki do wygrania w GTA Online:

Lp. Tytuł misji Nagroda w gotówce
1 Wielki bank Los Santos 25 000$
2 Zniszczenie sprzętu 18 000$
3 Szalone psy 15 000$
4 Zabójstwo z zimną krwią 13 000$
5 Kradzież ładunku 11 000$

GTA Online - Oszałamiające zarobki z nieruchomości

Posiadanie własnych nieruchomości to najpewniejszy sposób na Jak zarabiać w GTA V. Choć inwestycja może się początkowo wydawać droga, to zwróci się z nawiązką i przyniesie nam pasywne dochody.

W grze dostępne są mieszkania, domy, garaże, magazyny oraz bazy operacyjne. Każda z tych nieruchomości może nam zapewnić cykliczny zarobek - pod warunkiem że ją odpowiednio ulepszymy.

Najwięcej pieniędzy zarobią posiadacze kosztownych apartamentów w luksusowych wieżowcach: Eclipse, Weazel czy Richard Majestic. To świetna okazja do uzyskiwania pasywnego dochodu przy minimalnym wysiłku z naszej strony.

Posiadanie nieruchomości w GTA Online to najpewniejsza droga do zbudowania majątku. Inwestycja zwraca się wielokrotnie w postaci comiesięcznych zysków.

Ile można zarobić na wynajmie nieruchomości?

W zależności od standardu naszego apartamentu, możemy liczyć na wpływy od 5 do 10 tysięcy dolarów tygodniowo! To bardzo satysfakcjonujące kwoty, biorąc pod uwagę, że żadnej dodatkowej pracy nie musimy już wkładać w utrzymanie nieruchomości.

Najwięcej zarobią posiadacze najdroższych apartamentów: Eclipse Towers (400k$), Richard Majestic (520k$) oraz Weazel Plaza (670k$). Choć na początku trzeba zainwestować sporą sumę pieniędzy, to z czasem oddadzą nam ją z nawiązką.

Czytaj więcej: Graj w katamino online za darmo! Ponad 100 poziomów do rozwiązania.

GTA Online - Pasywne dochody z biznesów

Oprócz nieruchomości, Jak zarobić pieniądze w GTA 5 online? Świetnym pomysłem będzie założenie własnej firmy! Mowa o takich biznesach jak: fałszowanie pieniędzy, handel narkotykami czy sprzedaż broni.

Podobnie jak w przypadku apartamentów, na początek musimy zainwestować w odpowiedni sprzęt i zaplecze lokalowe. Na szczęście po jakimś czasie poniesione koszty zaczną się zwracać w postaci regularnych zysków.

Największe pieniądze możemy zarobić produkując i sprzedając metaamfetaminę. Cały proces wymaga oczywiście trochę pracy i zaangażowania z naszej strony, ale zyski mogą sięgać nawet 500 tysięcy dolarów tygodniowo!

Ranking Top 3 najbardziej opłacalnych firm w GTA Online

 • Produkcja narkotyków (do 500k$ tygodniowo)
 • Handel bronią (do 300k$ tygodniowo)
 • Fałszowanie pieniędzy (do 250k$ tygodniowo)

GTA Online - Intratne zlecenia od kontaktów

Jak zarabiać w GTA Online - szybkie sposoby na zarobienie pieniędzy

Do tej pory skupialiśmy się głównie na długofalowych inwestycjach, które zwracają się powoli ale systematycznie. Jednak czasami trzeba szybko zarobić pieniądze w GTA 5. W takich sytuacjach warto skorzystać ze specjalnych misji od kontaktów.

Te dodatkowe zlecenia pojawiają się zazwyczaj raz na jakiś czas i przynoszą bardzo wysokie nagrody finansowe. Na przykład za wykonanie zadania dla agenta 14 możemy liczyć nawet na 300-500 tysięcy dolarów wynagrodzenia!

Niestety nie mamy wpływu na to, kiedy dany kontakt przydzieli nam specjalne misje. Dlatego warto regularnie sprawdzać swoją komórkę w poszukiwaniu intratnych ofert. Na pewno się opłaci!

Najhojniej płacący kontakci

 • Agent 14 (do 500k$ za misję)
 • Trevor (do 300k$ za misję)
 • Lamar Davis (do 250k$ za misję)

GTA Online - Darmowe bonusy i premie

Oprócz standardowych metod zarabiania pieniędzy, warto również polować na specjalne premie i bonusy w GTA 5 Online. Deweloperzy gry cyklicznie fundują gracza różnego rodzaju dodatki.

Najczęściej przybierają one formę podwojonych lub potrojonych wynagrodzeń za wykonywanie misji. Zdarzają się jednak o wiele ciekawsze oferty. Na przykład bezpłatne miliony dolarów na koncie bankowym!

Dlatego warto śledzić wszelkie komunikaty ze strony twórców gry. Prezenty w postaci gotówki lub atrakcyjnych zniżek potrafią bardzo skutecznie zasilić nasz budżet bez dodatkowego wysiłku.

GTA Online - Handelowanie na giełdzie za darmo

Na koniec przedstawimy nieco mniej oczywisty, aczkolwiek bardzo efektywny sposób na szybkie wzbogacenie się. Okazuje się, że da się zarobić w GTA 5 inwestując w akcje spółek na giełdzie papierów wartościowych.

Dzięki odpowiedniemu kupowaniu i sprzedawaniu udziałów możemy pomnażać swój kapitał nie wychodząc z domu! Co istotne, brokerzy nie pobierają od nas żadnych prowizji, więc cały zysk trafia na nasze konto.

Jest to idealna metoda dla graczy, którzy nie chcą angażować się w misje ani prowadzenie biznesów. Wystarczy kilka kliknięć by zgarnąć konkretną sumkę. Pod warunkiem oczywiście, że znamy trendy panujące na giełdzie w świecie GTA.

Podsumowanie

Artykuł porusza szeroką paletę sposobów na szybkie i efektywne Jak zarabiać w GTA V. Zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy przygotowano szereg wskazówek, jak skutecznie pomnażać swój majątek.

Na tapetę wzięto zarówno proste, krótkoterminowe metody zarabiania (misje, wyścigi, premie deweloperskie) oraz rozwiązania wymagające większego nakładu pracy, ale za to gwarantujące regularne wpływy finansowe (Jak zarobić pieniądze w GTA 5 za pomocą firm i nieruchomości).

Poznaliśmy rankingi najlepiej płatnych misji, najbardziej dochodowych biznesów oraz najdroższych apartamentów. Dowiedzieliśmy się, jakie konkretne zyski możemy osiągnąć, inwestując w każdą z tych opcji.

Na koniec dla zapalonych graczy giełdowych przygotowano opis nieco mniej oczywistego, acz bardzo opłacalnego sposobu na szybkie wzbogacenie się w świecie GTA. Okazuje się, że da się z powodzeniem zarabiać również na handlu akcjami spółek.

Najczęstsze pytania

Na początku polecamy skupić się na łatwych misjach zlecanych przez kontakty. Są dobrze płatne, a my jeszcze nie musimy martwić się kosztami nieruchomości czy firm.

Zdecydowanie najwięcej pieniędzy przyniosą nam luksusowe apartamenty w bogatych dzielnicach: Richard Majestic, Eclipse Towers czy Weazel Plaza.

Bezkonkurencyjnie najbardziej opłaca się produkcja i handel narkotykami. Przy dużej skali możemy liczyć nawet na 500 tys. dolarów tygodniowego zysku.

Fundusze pojawiają się w komunikatach od deweloperów. Warto regularnie sprawdzać skrzynkę odbiorczą lub śledzić media społecznościowe twórców.

Tak, handel akcjami daje całkiem niezłe zyski. Kluczem jest obserwacja trendów panujących na giełdzie i odpowiednie wchodzenie oraz wychodzenie z inwestycji.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-outline
Ocena: 4.00 Liczba głosów: 3

5 Podobnych Artykułów:

 1. The Forest za darmo: pobierz teraz na telefon
 2. Najnowszy oficjalny zwiastun The Game Awards podgrzewa emocje!
 3. Ewolucje Eevee: Przewodnik po wszystkich jego różnych formach
 4. Jak zacząć przygodę z czytaniem? Poradnik dla początkujących
 5. Battlefield: Ewolucja serii od drugiej części po Bad Company
Autor Kamil Woźniak
Kamil Woźniak

Cześć, jestem Kamil, a na tym blogu czeka na Was mieszanka pasji do gier, książek, filmów, seriali i recenzji. To miejsce, gdzie światy fikcyjne łączą się ze światem rzeczywistym. Na mojej stronie znajdziecie recenzje gier, zarówno tych najnowszych, jak i tych kultowych klasyków. Dzielę się również wrażeniami z lektur książek, od tych literackich arcydzieł po bestsellery.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły