News

Nowa Gra The Division: Heartland - Świeże informacje prosto z Tajlandii

Autor Kamil Woźniak
Kamil Woźniak24.05.20246 min.
Nowa Gra The Division: Heartland - Świeże informacje prosto z Tajlandii

Nowa Gra The Division: Heartland - Świeże informacje prosto z Tajlandii! Miłośnicy serii gier The Division z pewnością czekają na wszelkie nowe szczegóły dotyczące nadchodzącej produkcji – The Division: Heartland. Z radością informujemy, że w ostatnim czasie napłynęło sporo nowych, ciekawych wieści z tajskiego frontu, gdzie aktualnie trwają zamknięte testy alfa najnowszego dzieła Ubisoftu.

Kluczowe wnioski:
 • Ujawniono nowe materiały wideo prezentujące rozgrywkę z The Division: Heartland. Gracze mogą zobaczyć, jak prezentują się niektóre lokacje i mechaniki.
 • Pojawiły się plotki, że prace nad grą The Division: Heartland mogą zostać przedłużone w celu dopracowania tytułu.
 • W Tajlandii trwają zamknięte testy alfa The Division: Heartland, co oznacza, że produkcja jest już na zaawansowanym etapie.
 • Ubisoftu niebawom może ujawnić oficjalną datę premiery The Division: Heartland.
 • Dzięki ogromnej popularności gry Free Fire w Tajlandii, tamtejsi gracze są świetnym źródłem informacji o nowym The Division.

Nowe informacje o grze The Division: Heartland z Tajlandii

Choć na oficjalną datę premiery The Division: Heartland wciąż musimy poczekać, to jednak w ostatnim czasie wokół nowej gry Ubisoftu zrobiło się naprawdę gorąco! Wszystko za sprawą tajskich graczy, którzy mają obecnie okazję uczestniczyć w zamkniętych testach alfa nadchodzącego tytułu. Dzięki temu cały czas pojawiają się nowe, cenne informacje i materiały wprost z Tajlandii.

Fani nie mogli przegapić tej okazji i zaczęli dzielić się w internecie wszelkimi szczegółami. Wiele osób niemal od razu zaczęło analizować każdy detal, licząc na jakieś sensacyjne rewelacje. Choć pewnie jeszcze trochę za wcześnie na zdradzanie wszystkich sekretów, to jednak kluczowe aspekty na pewno zostały już podchwycone i skrupulatnie przeanalizowane.

Według najnowszych doniesień, gracze w Tajlandii mają szansę przetestować przynajmniej kilka różnych lokacji z gry The Division: Heartland. Co więcej, otrzymali również dostęp do różnorodnych trybów zabawy, w tym zarówno tych znanych z poprzednich odsłon serii, jak i zupełnie nowych propozycji. Oczywiście wiele wskazuje na to, że będzie to przede wszystkim produkcja wieloosobowa, ale nie można też wykluczyć obecności pewnych elementów dla graczy solowych.

Nie od dziś wiadomo, że twórcy kładą ogromny nacisk na kwestię realizmu i immersji. W The Division: Heartland gracze będą mieli okazję zmierzyć się z bardzo wymagającym systemem degradacji broni i ekwipunku, a także śledzić stan zdrowia swojej postaci. Ich zadaniem będzie nie tylko wyeliminowanie przeciwników, ale również zapewnienie sobie stałego dostępu do niezbędnych zasobów.

Udostępnione materiały wideo z nadchodzącego tytułu

Dzięki uprzejmości tajskich testerów, w sieci zaczęły pojawiać się pierwsze, nieoficjalne materiały wideo, na których możemy przyjrzeć się, jak prezentuje się rozgrywka w The Division: Heartland. Oczywiście jakość nagrań może pozostawiać wiele do życzenia, ale mimo to już teraz możemy wyrobić sobie przynajmniej wstępne zdanie na temat tytułu.

Uwagę przykuwają przede wszystkim niezwykle dopracowane pod względem wizualnym lokacje, na których toczy się akcja. Twórcy postawili na bardzo naturalistyczne, realistyczne i niezwykle szczegółowe odwzorowanie rozmaitych miejsc, takich jak opuszczone miasta, bazy wojskowe czy bunkry. Całość robi naprawdę ogromne wrażenie, chociaż nie ma w tym nic zaskakującego – wszak najnowsza technologia od zawsze była kluczowa dla serii The Division.

 • Część filmików sugeruje, że jeden z trybów gry będzie opierał się na rywalizacji drużyn lub oddzielnych graczy. Ujawniono już mechanikę "zagarniania" cennych pakunków z zaopatrzeniem, a następnie ich pilnowania i ewakuowania.
 • Na innych wideo możemy natomiast przyjrzeć się wnikliwie obserwacji otoczenia, skradaniu się i zasadzkom zastawionym na przeciwników.

Niezależnie od wszystkiego, jasne jest jednak, że The Division: Heartland utrzymuje bardzo dynamiczny, taktyczny styl zabawy. Częste przemieszania sytuacji, szybko zmieniające się pola bitew oraz ciągłe dążenie do zdobycia jak największej przewagi nad przeciwnikami – te elementy bez wątpienia pozostaną niezwykle istotne.

Plotki o przedłużeniu pracy nad grą The Division: Heartland

Jak to zwykle bywa w przypadku gorąco wyczekiwanych premier, tak i tym razem nie zabrakło rozmaitych plotek i domysłów dotyczących daty wydania The Division: Heartland. Według najnowszych informacji z Tajlandii, można się spodziewać, że Ubisoft nieco opóźni wyjście gry na rynek - względem pierwotnych planów.

Głównym powodem takiego obrotu spraw miałaby być chęć studia do jak najdokładniejszego dopracowania tytułu oraz uwzględnienia wszelkich uwag płynących z aktualnie przeprowadzanych testów zamkniętych. Nie ma wątpliwości, że twórcy bardzo poważnie podchodzą do opinii samych graczy i zrobią wszystko, aby dostarczyć im jak najwyższej jakości produkt.

Warto jednak pamiętać, że na razie to tylko spekulacje i żadna oficjalna data premiery nie została jeszcze podana. Ubisoft może więc śmiało rozwiać te plotki lub potwierdzić je już niebawem. Wśród fanów widać jednak dużą tolerancję i nikogo nie dziwi taka sytuacja – w końcu lepiej poczekać na dopracowaną w najmniejszych szczegółach grę.

Czytaj więcej: Zakończenie wczesnego dostępu do Sons of The Forest - co nas czeka?

W Tajlandii trwają zamknięte testy alfa gry The Division

Chociaż dla większości graczy z niecierpliwością wyczekujących The Division: Heartland kwestia testów alfa owiana jest wielką tajemnicą, to jednak w Tajlandii już od jakiegoś czasu próbuje się tamtejszą wersję językową gry. Wszystko wskazuje na to, że lokalni fani zdobyli naprawdę wyjątkowy przywilej i to właśnie w tym regionie świata po raz pierwszy oddano tytuł w ręce rzeczywistych graczy.

 • Według nieoficjalnych doniesień, do zamkniętych testów zaproszono bardzo szerokie grono odbiorców – od początkujących po wytrawnych weteranów, co pozwoli Ubisoftowi dokładnie przeanalizować różne aspekty rozgrywki.
 • Uczestnicy zostali podzieleni na mniejsze grupy, a każda z nich otrzymała dostęp tylko do wybranych fragmentów gry. Pozwala to deweloperom na łatwiejsze wprowadzanie zmian i usprawnienie całego procesu.

Podsumowanie

Zdjęcie Nowa Gra The Division: Heartland - Świeże informacje prosto z Tajlandii

Świeże informacje z Tajlandii na temat nadchodzącej gry The Division: Heartland rozgrzały atmosferę wśród fanów do czerwoności. Ekskluzywne nagrania z zamkniętych testów alfa dostarczyły wielu ciekawych szczegółów na temat rozgrywki, lokacji i mechanik. Nie zabrakło też plotek o możliwym opóźnieniu premiery, które jednak spotkały się z wyrozumiałością graczy – przecież dopracowane tytułu jest najważniejsze.

Warto nadmienić, że aktualnie prowadzone w Tajlandii testy mają kluczowe znaczenie dla deweloperów i pozwolą im lepiej przygotować grę pod kątem potrzeb odbiorców. Wybór tego regionu być może nie jest przypadkowy, biorąc pod uwagę ogromną popularność gier online w tym kraju. Społeczność w Tajlandii z pewnością będzie cennym źródłem informacji, dlatego ich opinie są tak ważne dla sukcesu The Division: Heartland.

Najczęstsze pytania

Niestety, na chwilę obecną Ubisoft nie podał jeszcze oficjalnej daty premiery The Division: Heartland. Wiele wskazuje jednak na to, że możemy spodziewać się debiutu gry w niedalekiej przyszłości, biorąc pod uwagę zaawansowany etap, na jakim są testy alfa przeprowadzane w Tajlandii.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, The Division: Heartland ma trafić na komputery osobiste oraz konsole PlayStation i Xbox. Nie można jednak wykluczyć, że w późniejszym terminie pojawi się również wersja na urządzenia mobilne. Dopiero oficjalne informacje od Ubisoftu rozwiążą tę kwestię.

Wiele wskazuje na to, że The Division: Heartland będzie grą dystrybuowaną w modelu free-to-play, co oznacza brak konieczności ponoszenia opłaty za zakup tytułu. Gracze będą mogli pobrać grę za darmo i korzystać z części jej zawartości, jednak pewne elementy będą dostępne tylko w ramach mikropłatności.

Szczegółowe informacje na temat fabuły i uniwersum The Division: Heartland pozostają na razie tajemnicą. Biorąc jednak pod uwagę wcześniejsze tytuły z serii, możemy spodziewać się postapokaliptycznej otoczki, w której gracze będą musieli stawić czoła rozmaitym zagrożeniom w opuszczonych, zniszczonych miastach.

Chociaż The Division: Heartland będzie opierać się na sprawdzonych mechankach z poprzednich odsłon cyklu, to jednak możemy liczyć na wiele nowinek. Twórcy zapowiadają m.in. rozbudowany system rywalizacji drużynowej, większy nacisk na skradanie się oraz wzbogacone możliwości interakcji ze światem gry.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 5.00 Liczba głosów: 1

5 Podobnych Artykułów:

 1. Filmy o kung fu - najlepsze filmy sztuk walki
 2. Najlepsze książki polecone przez Lubimyczytać na prezent na Mikołajki
 3. Far Cry 6 na PS4: Szczegółowa recenzja nowej części serii
 4. Jak zacząć przygodę z czytaniem? Poradnik dla początkujących
 5. Battlefield: Ewolucja serii od drugiej części po Bad Company
Autor Kamil Woźniak
Kamil Woźniak

Cześć, jestem Kamil, a na tym blogu czeka na Was mieszanka pasji do gier, książek, filmów, seriali i recenzji. To miejsce, gdzie światy fikcyjne łączą się ze światem rzeczywistym. Na mojej stronie znajdziecie recenzje gier, zarówno tych najnowszych, jak i tych kultowych klasyków. Dzielę się również wrażeniami z lektur książek, od tych literackich arcydzieł po bestsellery.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły