News

Szefostwo The Day Before: ukryta premiera nowej gry online

Autor Kamil Woźniak
Kamil Woźniak21 stycznia 20244 min
Szefostwo The Day Before: ukryta premiera nowej gry online

Szefostwo The Day Before: ukryta premiera nowej gry online. Pomimo spektakularnej klapy jaką okazała się gra The Day Before, bracia Gotowcewowie z zespołem Fntastic już planują nowy projekt. Robią to w tajemnicy przed opinią publiczną, aby uniknąć krytyki po fiasku Day Before. Zatrudniają do tego weteranów, którzy już z nimi pracowali. Część pracowników potwierdza te doniesienia. Materiały białoruskiego portalu ujawniają kulisy nowej produkcji mobilnej od twórców Day Before.

Trwają prace nad nową grą od twórców The Day Before

Po spektakularnej klapie jaką okazała się gra The Day Before, wydawałoby się, że studio Fntastic zwinie interes i zniknie ze sceny. Nic bardziej mylnego. Okazuje się, że pomimo fiaska z Day Before, bracia Gotowcewowie już pracują w ukryciu nad nowym tytułem. Tym razem będzie to gra mobilna, której szczegóły owiane są tajemnicą.

Bracia Aisen i Eduard Gotowcew, szefowie Fntastic, już na kilka miesięcy przed premierą The Day Before zaczęli po cichu werbować weteranów studia do prac nad nowym projektem. Nie chcą, aby opinia publiczna wiedziała o ich nowych planach, by uniknąć z góry negatywnego nastawienia po porażce Day Before.

Dlatego nowa produkcja owiana jest szczelną tajemnicą. Nawet zatrudniani do niej pracownicy nie wiedzą, nad czym konkretnie będą pracować. Jedno jest pewne - będzie to tytuł na urządzenia mobilne. Być może Gotowcewowie wyciągnęli wnioski z błędów popełnionych przy produkcji Day Before i postanowili zmienić profil działalności.

Pracownicy studia potwierdzają: trwają prace nad nową grą

Pracownicy, do których zwróciło się kierownictwo Fntastic z propozycją pracy przy nowym projekcie, potwierdzają, że faktycznie trwają jakieś tajne prace. Niestety niewiele można się od nich dowiedzieć, gdyż sami nie są wtajemniczeni w szczegóły.

Z informacji uzyskanych od kilku osób jasno wynika, że Fntastic powstaje obecnie nowy tytuł na urządzenia mobilne. Nie wiadomo jednak, czy będzie to gra, aplikacja, czy może zupełnie nowy projekt niezwiązany z branżą gier.

Zaskakujące jest to, że mimo spektakularnej klapy Day Before, część pracowników zgodziła się dołączyć do nowego zespołu. Być może kierowała nimi chęć rehabilitacji i stworzenia produktu, który zmaże plamę w ich portfolio po fiasku z grą Day Before.

Materiały iXBT ujawniają kulisy nowej produkcji

Najwięcej szczegółów na temat tajemniczego nowego projektu Fntastic ujawnił białoruski portal iXBT.

Dziennikarze dotarli do osób związanych ze studiem, które potwierdzają, że trwają intensywne prace nad grą mobilną. Nie wiadomo na razie, czy będzie to gra akcji, RPG, symulator czy może gatunek zupełnie nowy.

Z informacji iXBT wynika, że znaczna część zespołu produkcyjnego rekrutuje się spośród weteranów, którzy pracowali przy The Day Before. Oznacza to, że Gotowcewowie stawiają na sprawdzonych ludzi.

Bracia Gotowcew liczą, że uda im się powtórzyć sukces zwiastunów The Day Before. Tym razem jednak chcą dostarczyć też dobry produkt, aby uniknąć kompromitacji z poprzedniej gry - mówi informator iXBT.

Trzeba przyznać, że pomysł na stworzenie gry mobilnej wydaje się rozsądny po porażce Day Before. Być może Fntastic zdoła tym razem stworzyć dobrą i dopracowaną grę, która pozwoli studiu się odbudować. Okaże się to zapewne za kilka lat, gdy nowy tytuł ujrzy światło dzienne.

Czytaj więcej: Nowy tryb gry Assassin’s Creed Mirage – Premiera już w przyszłym tygodniu!

Podsumowanie

Szefostwo The Day Before: ukryta premiera nowej gry online

Pomimo kompromitującej porażki jaką okazała się gra The Day Before, studio Fntastic nie zwinęło interesów. Wręcz przeciwnie, już pracuje potajemnie nad nowym tytułem. Tym razem będzie to gra mobilna, o której szczegółach niewiele wiadomo. Zatrudniani pracownicy również nie są wtajemniczeni w kulisy produkcji.

Bracia Gotowcewowie, szefowie Fntastic, po cichu werbują do projektu weteranów, którzy pracowali przy The Day Before. Chcą w ten sposób zapewnić sobie sprawdzony zespół i powtórzyć sukces świetnych zwiastunów Day Before. Tym razem jednak liczą na stworzenie również dobrego produktu.

Kilku pracowników potwierdziło, że faktycznie powstaje nowa gra mobilna. Nie zdradzili jednak żadnych szczegółów. Najwięcej informacji ujawnił portal iXBT, który dotarł do wiarygodnych źródeł w studiu. Wynika z nich, że powstaje gra akcji, RPG lub symulator na urządzenia mobilne.

Przyszłość pokaże, czy Fntastic tym razem dostarczy dobry produkt. Na razie trwają prace nad tajemniczym tytułem, mającym odbudować reputację studia po klęsce The Day Before.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. The Forest za darmo: pobierz teraz na telefon
  2. Najnowszy oficjalny zwiastun The Game Awards podgrzewa emocje!
  3. Ewolucje Eevee: Przewodnik po wszystkich jego różnych formach
  4. Jak zacząć przygodę z czytaniem? Poradnik dla początkujących
  5. Battlefield: Ewolucja serii od drugiej części po Bad Company
Autor Kamil Woźniak
Kamil Woźniak

Cześć, jestem Kamil, a na tym blogu czeka na Was mieszanka pasji do gier, książek, filmów, seriali i recenzji. To miejsce, gdzie światy fikcyjne łączą się ze światem rzeczywistym. Na mojej stronie znajdziecie recenzje gier, zarówno tych najnowszych, jak i tych kultowych klasyków. Dzielę się również wrażeniami z lektur książek, od tych literackich arcydzieł po bestsellery.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły