News

Wygraj najnowszą książkę bestsellerowej pisarki! Konkurs literacki trwa

Autor Diana Mazur
Diana Mazur24.04.20243 min.
Wygraj najnowszą książkę bestsellerowej pisarki! Konkurs literacki trwa

Uwaga, fani dobrej literatury! Mamy dla Was wyjątkową okazję - wydawnictwo Arkady przygotowało konkurs, w którym możecie wygrać najnowszą powieść "Spotkanie" autorstwa Agnieszki Ptak, bestsellerowej pisarki. Ta wielowątkowa, trzymająca w napięciu historia o największej tajemnicy Watykanu z pewnością Was zachwyci. Wysyłajcie swoje recenzje, a możecie zostać jednymi z 10 szczęśliwców, którzy otrzymają egzemplarz tej intrygującej książki!

O autorce powieści "Spotkanie"

Agnieszka Ptak to urodzona w Krakowie absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wcześniej pracowała jako adwokat, a obecnie jest prokuratorem. Jej dwie poprzednie powieści, "Zagadki" i "Na tropie Vermeera", należą do gatunku historical-fiction.

W najnowszej książce "Spotkanie" autorka stworzyła wielowątkową fabułę pełną niejednoznacznych postaci i nieoczekiwanych zwrotów akcji, nad którymi unosi się widmo nieuchronnej Apokalipsy. To trzymająca w napięciu historia o największej tajemnicy Watykanu, skierowana do fanów m.in. Umberta Eco, Dana Browna i Arthura Conana Doyle'a.

Agnieszka Ptak jest także pasjonatką sztuki, fotografii i literatury. W wolnym czasie podróżuje po Francji śladami latarń morskich i komandorii Templariuszy. Inspiracją do napisania pierwszej powieści była dla niej książka "Pan Samochodzik i Templariusze" Zbigniewa Nienackiego.

Cytaty z książki "Spotkanie" Agnieszki Ptak

"Wsiedliśmy w Paryżu, nasze miejsca były obok siebie, obaj w tym samym czasie sięgnęliśmy po Pismo Święte i obaj zatopiliśmy się w lekturze ostatniej księgi, Apokalipsy. Czy to był tylko przypadek? Nie mnie o tym sądzić. Jedno jest pewne, zanim pociąg dojechał do Rzymu, Bassanti opowiedział mi wszystko, zdradził tajemnicę, a potem zniknął."

"Miał wrażenie, że ledwie zasnął, obudził go telefon. To pewnie Fournier obejrzał film i chciał się podzielić odczuciami – pomyślał, sięgając po słuchawkę. Ale ku jego zdziwieniu po drugiej stronie panowała kompletna cisza. Miał się już rozłączyć, gdy usłyszał niezrozumiały szept, po nim słowo „ratunku", następnie ciche charczenie, a w końcu łomot."

"Gdy wracali alejką oddzielającą budynek kliniki od parkingu, ich sylwetki nie rzucały nawet najmniejszego cienia. A przecież był piękny, słoneczny dzień..."

  • Te intrygujące fragmenty tylko wzmacniają ciekawość co do fabuły powieści "Spotkanie".
  • Jeśli lubicie literaturę pełną tajemnic i nieoczekiwanych zwrotów akcji, koniecznie przeczytajcie tę książkę!

Czytaj więcej: Jon Fosse - pisanie uratowało mi życie. Mowa noblowska cichy język

Weź udział w akcji recenzenckiej i wygraj egzemplarz

Zdjęcie Wygraj najnowszą książkę bestsellerowej pisarki! Konkurs literacki trwa

Wydawnictwo Arkady przygotowało dla użytkowników serwisu Lubimyczytać 10 egzemplarzy książki "Spotkanie". Aby wziąć udział w konkursie literackim, wystarczy przesłać link do dowolnej recenzji, którą umieściliście w serwisie, na adres: [email protected] (w tytule wpisując: "Akcja recenzencka "Spotkanie"").

Akcja trwa do 28 kwietnia, do końca dnia. Z nadesłanych zgłoszeń wydawnictwo wybierze 10 osób, które otrzymają egzemplarz książki polskiej autorki Agnieszki Ptak. Książki zostaną wysłane po przesłaniu danych adresowych oraz numerów telefonu przez laureatów.

Nie przegapcie tej szansy na zdobycie intrygującej lektury! Podzielcie się także swoimi opiniami o "Spotkaniu" w serwisie Lubimyczytać. Życzymy powodzenia w konkursie!

Najczęstsze pytania

To wielowątkowa historia pełna niejednoznacznych postaci i nieoczekiwanych zwrotów akcji, która rozgrywa się wokół największej tajemnicy Watykanu. Unosi się nad nią widmo Apokalipsy, a fabuła z pewnością zachwyci fanów powieści Dana Browna czy Umberta Eco.

Agnieszka Ptak to urodzona w Krakowie absolwentka prawa, wcześniej adwokat, a obecnie prokurator. Jest autorką dwóch poprzednich powieści z gatunku historical fiction. "Spotkanie" to jej najnowsza książka utrzymana w konwencji tajemnicy i przygody.

Wydawnictwo Arkady przygotowało 10 egzemplarzy książki do wygrania w konkursie dla użytkowników serwisu Lubimyczytać. Wystarczy przesłać link do swojej recenzji na wskazany adres, aby wziąć udział w losowaniu nagrody.

Akcja trwa do 28 kwietnia 2023 roku, do końca dnia. Po tym terminie wydawnictwo wybierze 10 laureatów spośród nadesłanych zgłoszeń, którzy otrzymają egzemplarz książki "Spotkanie" autorstwa Agnieszki Ptak.

Książka "Spotkanie" Agnieszki Ptak jest już w sprzedaży online. Można ją zamówić w dowolnej księgarni internetowej lub skorzystać z opcji kup książkę na stronie wydawnictwa.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Filmy o włoskiej mafii - Najlepsze filmy gangsterskie z Włoch
  2. Krótki zwiastun Dragon Age: Dreadwolf – pełna prezentacja gry nadchodzi wiosną
  3. FIFA 09: Nostalgiczny powrót do klasycznej edycji gry
  4. Jak utrzymać równowagę między graniem a zdrowym stylem życia?
  5. Black week w Media Expert: Przegląd promocji i sprzęt AGD
Autor Diana Mazur
Diana Mazur

Cześć! Jestem pełna pasji do gier i książek. podzielę się swoimi ulubionymi produkcjami oraz kulisy powstawania. Zanurz się we wspólną podróż przez ekranowe uniwersa!

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły