ATRAKCJE

Paladynat - Games Room

Wystawa modeli, figurek z serii Star Wars – widowiskowa wystawa przyciągająca sympatyków Gwiezdnych Wojen, Ciesząca się zainteresowaniem zarówno odwiedzających jak i media. Sobota 12-18, niedziela 10-16.

Paladynat stoisko - Prezentacja gry "Kryształy czasu"

Gry fantasy, RPG, Gry SF, historyczne, planszowe, karciane, gry postapo. Artur Szyndler to autor pierwszego Polskiego systemu RPG, czyli Kryształów Czasu.

stoisko Ozdoby Wikingów, rękodzieło z serii epoki wczesnych Słowian i wikingów

Ozdoby Wikingów to karawana kupiecka, którą tworzą pasjonaci wczesnego średniowiecza. Symbole starych Bogów, pierścienie, naszyjniki, kolczyki, brosze, łańcuchy, obręcze oraz dodatki do brody i włosów.  Stoisko to  to rekonstrukcja historyczna.

Komikslandia - sklep z komiksami

Najdłużej działającym sklepem z komiksami w sieci ( gadżety, mangi komiksy, koszulki z nadrukami bohaterów tych gatunków).

Other Side - koszulki, podkładki, gadżety

Szarfa - ręcznie robione zakładki do książek

Lucrum Games

Turniej gier w Sobka ( niedziela godz. 11-13 – Gomes Room.

G3 - pokazy gier

Będzie można nauczyć się grać w takie gry jak Ligretto, gry z serii Karaluszki, Quetzal czy Łowcy Potworów.  Prezentacja fantastycznej łamigłówki z serii Ah!Ha np. Blokada, Trilos czy Uratuj Stefana. Wyprzedaż nawet do 60%, poza tym wszystkie gry, łamigłówki i puzzle będą w bardzo a „Ciekawe gry imprezowe – propozycje wydawnictwa Lucrum Games”trakcyjnych, targowych cenach.

“Ciekawe gry imprezowe – propozycje wydawnictwa Lucrum Games” scena sobota B 18.30

IUVI Games

IUVI Games – @IUVIgames to wydawca gier planszowych takich jak Minerały, Hero Realms, Star Realms czy Dominion. W szerokiej ofercie wydawnictwa znajdziecie również @smartgamespolska – czyli jednoosobowe gry logiczne, które pokochają zarówno mali, jak i duzi fani planszówek. Podczas targów będziecie mogli zaopatrzyć się w najnowszy dodatek do gry Dominion wraz z kartami promocyjnymi. Nie zabraknie również nowości ze świata Hero Realms czy Star Realms.
Iuvi Games przygotowało również atrakcyjną promocję na wszystkie SmartGames!

Black Monk Games

Black Monk Games to polski wydawca gier fabularnych, paragrafowych oraz planszowych. Znajdziecie u nich klasyki RPG, jak np. Zewu Cthulhu oraz Cyberpunk RED, nowości jak Jedyny Pierścień czy Tajemnice Pętli, a także wiele ikonicznych gier planszowych jak Munchkin i Gloom!

REBEL - wyprzedaże do 70% (gry w Games Roomie)

ŁÓDŹ 26-27 LISTOPADA 2022
EXPO ŁÓDŹ, ALEJA POLITECHNIKI 4, 93-590 Łódź

Do zobaczenia w Łodzi