News

Głosowy czat na spotkaniu w Rifts - Aktualizacje w League of Legends

Autor Radosław Szewczyk
Radosław Szewczyk15.02.20247 min.
Głosowy czat na spotkaniu w Rifts - Aktualizacje w League of Legends

Głosowy czat na Meet at Rift to jedna z wielu atrakcji przygotowanych na coroczny festiwal dla fanów gier studia Riot Games. Podczas dwóch dni wydarzenia odbędą się panele dyskusyjne z udziałem znanych prelegentów, którzy podzielą się swoją wiedzą na tematy związane z grami, esportem i społecznością. Oprócz tego na uczestników czekać będzie mnóstwo atrakcji - turnieje esportowe z nagrodami, strefy gamingowe, konkursy, spotkania z influencerami i wiele więcej.

Głosowy czat na Meet at Rift

Głosowy czat to jedna z głównych atrakcji przygotowanych na tegoroczną, piątą już edycję festiwalu Meet at Rift. Wydarzenie organizowane przez Riot Games skupia fanów gier studia - League of Legends, VALORANT czy Teamfight Tactics.

W ramach głosowego czatu zaplanowano dwa dni paneli dyskusyjnych z udziałem znanych prelegentów. To doskonała okazja do poszerzenia wiedzy, poznania kulis branży gamingowej i esportowej oraz dowiedzenia się więcej o ulubionych grach.

Uczestnicy voice chatu będą mogli porozmawiać ze swoimi idolami, zadać nurtujące pytania oraz nawiązać nowe znajomości. Możliwość bezpośredniej interakcji to duża wartość dodana imprezy.

Głosowy czat odbędzie się na terenie warszawskiego EXPO XXI, w specjalnie przygotowanej hali. Organizator zapewnia profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, dzięki czemu jakość rozmów będzie na najwyższym poziomie.

Prelegenci festiwalu Meet at Rift

W gronie prelegentów znaleźli się znani przedstawiciele polskiej sceny gamingowej i esportowej. Są to m.in. Lewus, Gadają o Esporcie, Terp, Jules, Meryl, Kanto i wielu innych.

Nie zabraknie również reprezentantów społeczności fanowskiej, którzy zgłosili się do udziału w voice chacie samodzielnie. Wśród nich są m.in. Bialito i Patryk Peret.

Tak szeroki przekrój prelegentów gwarantuje ciekawe dyskusje, reprezentujące różne punkty widzenia. Każdy fan z pewnością znajdzie w gronie mówców swojego faworyta.

Spotkanie z ulubionymi influencerami i możliwość zadania im pytania bezpośrednio to dla wielu fanów spełnienie marzeń. Organizatorzy zrobili wszystko, by każdy uczestnik voice chatu wyniósł z niego jak najwięcej.

Znane postacie na Meet at Rift

Oprócz wspomnianych wcześniej Lewusa, Terpa czy Gadają o Esporcie, na Meet at Rift pojawią się również inne gwiazdy polskiego gamingu i esportu.

Wśród nich warto wymienić choćby Wondera, który opowie o swoich doświadczeniach związanych z grą League of Legends. Będzie można porozmawiać również z Paulą Zawadzką na temat roli kobiet w tym zmaskulinizowanym świecie.

Czytaj więcej: Jack Black dołączył do obsady ekranizacji gry Minecraft

Panele dyskusyjne na Meet at Rift

Podczas dwóch dni głosowego czatu poruszone zostaną szerokie tematy związane ze społecznością Riot Games, grami studia, a także esportem.

Uczestnicy będą mieli okazję posłuchać o kulisach powstawania gier, procesach balansowania bohaterów, przyszłych aktualizacjach i nowościach.

Nie zabraknie tematów, z których przydatną wiedzę wyniosą także osoby niezwiązane bezpośrednio z grami - np. o roli fizjoterapii w esporcie.

Pełna agenda prezentuje się następująco:

 • Aktualizacje w grze League of Legends
 • Nowości w Teamfight Tactics
 • Przyszłość VALORANTA
 • Discord jako narzędzie komunikacji
 • Fizjoterapia w esporcie

Jak widać, każdy znajdzie coś dla siebie. Głosowy czat to świetna okazja do poszerzenia horyzontów!

Atrakcje na Meet at Rift 2024

Głosowy czat na spotkaniu w Rifts - Aktualizacje w League of Legends

Oprócz głosowego czatu, organizatorzy przygotowali dla uczestników festiwalu wiele innych atrakcji. Wydarzenie Meet at Rift co roku przyciąga tysiące fanów, dlatego dba się o to, by każdy znalazł coś dla siebie.

Sercem imprezy jest zawsze scena główna z programem wypełnionym po brzegi. W tym roku odbędą się na niej m.in. turnieje esportowe z nagrodami sięgającymi 20 000 zł!

Meet at Rift Invitational Turniej LoL z udziałem influencerów
VALORANT x 2115 Finał turnieju z nagrodami
Heroes of Cosplay Konkurs cosplay z pulą 4000 euro

Oprócz sceny głównej, na terenie EXPO XXI znajdują się tematyczne strefy dedykowane fanom. Są m.in.:

 • Strefy gier Riot Games z konkursami
 • Wioska League of Legends
 • Strefa Meet and Greet z influencerami

Ponadto swoje stoiska mają drużyny esportowe, dzięki czemu kibice mogą spotkać swoich idoli i zdobyć autograf lub pamiątkowe zdjęcie.

Jak widać nudy nie ma na Meet at Rift! Festiwal to dla fanów wymarzona okazja do zanurzenia się w ulubionym świecie gier.

Jak widać nudy nie ma na Meet at Rift! Festiwal to dla fanów wymarzona okazja do zanurzenia się w ulubionym świecie gier. Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie czy interesuje go esport, cosplay czy po prostu dobra zabawa.

Strefy dla graczy na Meet at Rift

Specjalnie z myślą o graczach powstało kilka stref tematycznych związanych z produktami Riot Games. Są to:

 • Strefa League of Legends
 • Strefa Teamfight Tactics
 • Strefa VALORANT
 • Strefa mobilna Wild Rift

W strefach tych odbywać się będą liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami za zwycięstwo. Gracze będą mogli sprawdzić swoje umiejętności i zmierzyć się z innymi fanami ulubionych gier.

Ponadto na wszystkich zainteresowanych czekać będą przedstawiciele Riot Games, z którymi będzie okazja porozmawiać osobiście i zadać nurtujące pytania.

Strefa mobilna Wild Rift została przygotowana we współpracy z marką realme, która udostępniła najnowsze smartfony. Dzięki temu fani gry będą mogli przetestować ją na topowym sprzęcie.

Nagrody w konkursach

W konkursach organizowanych w strefach dla graczy do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Są to m.in.:

 • Nagrody pieniężne o łącznej puli sięgającej kilkunastu tysięcy złotych!
 • Gadżety i akcesoria związane z grami Riot Games
 • Sprzęt komputerowy ufundowany przez partnerów technologicznych
 • Gry i dodatki do gier

Wszystkie nagrody zostały przekazane przez sponsorów i partnerów wydarzenia. Dzięki temu uczestnicy mają szansę wygrać naprawdę atrakcyjne paczki o dużej wartości.

Partnerzy festiwalu Meet at Rift

Festiwal nie mógłby się odbyć, gdyby nie zaangażowanie partnerów. Meet at Rift od pierwszej edycji wspierany jest przez Alior Bank i Mastercard.

Na terenie EXPO XXI nie zabraknie oczywiście stref firm, na których czekać będą dodatkowe atrakcje. Poza wspomnianymi partnerami technologicznymi, w tym roku swoje strefy mają m.in.:

 • realme - producent smartfonów
 • Żabka - sieć sklepów
 • Dooti Donuts - producent słodkości
 • Endorfy - sklep z akcesoriami dla graczy

Firmy przygotowały konkursy z nagrodami, spotkania z influencerami i wiele innych atrakcji. Ich zaangażowanie potwierdza, jak duże jest zainteresowanie wydarzeniem Meet at Rift i jak mocno rozwija się rynek esportu oraz gamingu.

Podsumowanie

Festiwal Meet at Rift to świetna okazja do spotkania fanów gier studia Riot Games. W tym roku jedną z głównych atrakcji jest głosowy czat, podczas którego prelegenci będą rozmawiać o grach, esporcie i przyszłych planach studia. Poruszone zostaną tematy związane m.in. z planowanymi aktualizacjami w League of Legends, nowościami w Teamfight Tactics oraz kierunkiem rozwoju VALORANTA. Nie zabraknie też rozmów o roli takich narzędzi jak Discord w budowaniu społeczności i ułatwianiu komunikacji w grach zespołowych.

Oprócz głosowego czatu, na uczestników czekają liczne dodatkowe atrakcje - turnieje esportowe z wysokimi nagrodami pieniężnymi, strefy z konkursami, spotkania z influencerami oraz możliwość zwiedzenia wioski bohaterów z League of Legends. Virtual meetings - spotkania online stają się faktem i wchodzą do głównego nurtu branży gamingowej.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Kucyki Pony Gry - Gry MLP Online, Gry Pony
 2. Nowości dla graczy: Kontroler Turtle Beach Stealth Ultra dla Xboxa - poznaj jego możliwości
 3. Fast & Furious 6: Podsumowanie wydarzeń z filmu i opinie fanów
 4. Jak zacząć przygodę z czytaniem? Poradnik dla początkujących
 5. Jak ustawić bind jump throw w CS:GO: Zwiększ precyzję
Autor Radosław Szewczyk
Radosław Szewczyk

Witaj! Jestem kreatywną duszą o oku do detali i sercu w rękodziełach. Dzielę się nie tylko poradami z zakresu gier, lecz także inspirującymi książkami. Dołącz do mnie w podróży twórczego piękna!

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły