News

Weź udział w akcji recenzenckiej i zdobądź książkę Anny H. Niemczynow

Autor Radosław Szewczyk
Radosław Szewczyk03.02.20245 min.
Weź udział w akcji recenzenckiej i zdobądź książkę Anny H. Niemczynow

Weź udział w akcji recenzenckiej i zdobądź książkę Anny H. Niemczynow. Wydawnictwo Luna rozdaje 30 egzemplarzy najnowszej książki autorki "Słowa wdzięczności". Aby je zdobyć, wystarczy napisać recenzję dowolnej książki na portalu Lubimy Czytać i przesłać link do niej na adres [email protected]. Akcja trwa do 4 lutego 2023 roku. Warto spróbować - nic nie tracimy, a możemy zyskać ciekawą lekturę. Powodzenia!

Jak wziąć udział w akcji recenzenckiej książki „Słowa wdzięczności”?

Wydaje Ci się, że pisanie recenzji książek to trudne zadanie? Nic bardziej mylnego! Każdy może spróbować swoich sił i wygrać egzemplarz nowej publikacji Anny H. Niemczynow „Słowa wdzięczności”. Wystarczy kilka prostych kroków, by wziąć udział w akcji recenzenckiej zorganizowanej przez Wydawnictwo Luna.

Nie musisz być profesjonalnym krytykiem literackim. Twój tekst może liczyć zaledwie kilka zdań. Kluczowe jest, abyś podzielił się swoją opinią na temat przeczytanej książki.

Gdzie opublikować recenzję?

Przede wszystkim zarejestruj się w serwisie Lubimy Czytać, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. To największy polski portal skupiający miłośników literatury. Codziennie czytelnicy dzielą się tutaj setkami recenzji, dyskutują o nowościach wydawniczych.

Możesz wybrać dowolną książkę, którą ostatnio przeczytałeś. Napisz, co Ci się podobało, a co mniej. Czy polecasz tę lekturę innym? Dlaczego?

Najważniejsze to szczerość. Nie krępuj się, pisz tak, jakbyś polecał książkę przyjacielowi.

Prześlij link do recenzji

Po opublikowaniu swojej recenzji, skopiuj link prowadzący do niej. Wklej go w mailu do organizatorów akcji na adres: [email protected]. W tytule wpisz: Akcja recenzencka „Słowa wdzięczności”.

Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 4 lutego 2023 roku. Pamiętaj, liczba egzemplarzy książki jest ograniczona. Im szybciej wyślesz link do recenzji, tym większe masz szanse!

Sprawdź, czy wygrałeś

Wydawnictwo wybierze 30 najciekawszych recenzji. Sprawdź swoją pocztę 7 lutego - wówczas zostanie rozstrzygnięty konkurs. Jeśli będziesz wśród zwycięzców, dostaniesz wiadomość z prośbą o podanie danych do wysyłki nagrody.

Data rozpoczęcia akcji 30 stycznia 2023
Termin nadsyłania zgłoszeń 4 lutego 2023
Ogłoszenie wyników 7 lutego 2023

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia! Pamiętaj, że warto brać udział w podobnych akcjach. Nawet jeśli nie wygrasz, zyskasz satysfakcję z napisania ciekawej recenzji i dzielenia się swoją opinią z innymi pasjonatami książek.

Dowiedz się więcej o książce „Słowa wdzięczności”

Anna H. Niemczynow w swojej najnowszej publikacji pokazuje, jak wdzięczność może odmienić nasze życie. Autorka udowadnia, że mimo trudnych doświadczeń - takich jak rozwód, przemoc czy zaburzenia odżywiania - można odnaleźć szczęście, skupiając się na pozytywnych aspektach codzienności.

Kluczem jest dostrzeganie piękna w z pozoru drobnych przyjemnościach - filiżance ulubionej kawy, spacerze z psem czy rozmowie z przyjacielem. Dziękując za nie losowi, stopniowo zmieniamy swoje nastawienie do życia.

Wdzięczność przemienia relacje z ludźmi

Okazuje się, że nasz stosunek do innych w dużej mierze zależy od tego, jak postrzegamy samych siebie. Jeśli wdzięczni jesteśmy za to, kim jesteśmy i co mamy, chętniej dzielimy się tym z otoczeniem.

„Mocno wierzę, że to, co dajemy od siebie innym ludziom, wraca, i to po stokroć” - pisze Anna H. Niemczynow.

Nie zawsze dostrzegamy, jak wiele dobra powraca do nas od losu. Czasem brakuje nam cierpliwości. Tymczasem po drugiej stronie czekają na nas prawdziwe „cuda” - wystarczy tylko dać szansę ich poznania.

Autorka przekonuje, że praktykowanie wdzięczności to niezwykle wyzwalające uczucie, które pozwala zrzucić ze swoich barków ogromny ciężar oczekiwań wobec innych. Warto spróbować, nie mamy nic do stracenia!

Przeczytaj fragment „Słów wdzięczności”

Weź udział w akcji recenzenckiej i zdobądź książkę Anny H. Niemczynow

Zanim podejmiesz decyzję o zakupie książki, możesz zapoznać się z jej fragmentem udostępnionym przez Wydawnictwo Luna. Poniżej znajdziesz kilkustronicowy cytat prezentujący styl autorki i poruszaną tematykę.

  • Zarejestruj się na portalu Lubimy Czytać
  • Wybierz książkę i napisz recenzję
  • Wyślij link do swojego tekstu na maila organizatorów akcji
  • Odbierz informację o wygranej i podaj dane do wysyłki

Powyższe kroki są naprawdę proste. Nawet kilkuzdaniowa recenzja może Cię przybliżyć do zdobycia fascynującej książki Anny H. Niemczynow. Jeśli interesuje Cię temat wdzięczności i tego, jak zmienia ona ludzkie życie, to lektura „Słów wdzięczności” jest obowiązkowa. Powodzenia!

Podsumowanie

W powyższym artykule dowiedziałem się, jak wziąć udział w akcji recenzenckiej książki „Słowa wdzięczności” Anny H. Niemczynow. Okazuje się, że pisanie recenzji nie jest trudne, a może przynieść konkretne korzyści. Wystarczy zarejestrować się na portalu Lubimy Czytać, napisać krótką opinię o dowolnej książce i wysłać link do organizatorów.

Zwróciłem uwagę na to, że liczba egzemplarzy do wygrania jest ograniczona. Dlatego warto działać szybko i wysłać zgłoszenie przed 4 lutego. Później jury wybierze 30 najlepszych recenzji. Jeśli będę w gronie zwycięzców, dostanę „Słowa wdzięczności” prosto do domu po podaniu danych do wysyłki.

Zapoznałem się także z tematyką samej książki. Jak się okazuje, wdzięczność za drobne przyjemności codziennego życia potrafi odmienić nasze relacje z samym sobą i innymi ludźmi. Nie muszę już mieć wygórowanych oczekiwań wobec losu. Wystarczy skupić się na tym, co już mam i cieszyć się z małych rzeczy.

Na koniec przeczytałem krótki fragment publikacji, by lepiej poczuć jej klimat. Myślę, że „Słowa wdzięczności” mogą być ciekawą i inspirującą lekturą. Dlatego z chęcią wezmę udział w akcji recenzenckiej. Kto wie, być może właśnie ta książka pomoże mi inaczej spojrzeć na otaczającą rzeczywistość?

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. The Forest za darmo: pobierz teraz na telefon
  2. Najnowszy oficjalny zwiastun The Game Awards podgrzewa emocje!
  3. Far Cry 6 na PS4: Szczegółowa recenzja nowej części serii
  4. Jak zacząć przygodę z czytaniem? Poradnik dla początkujących
  5. Battlefield: Ewolucja serii od drugiej części po Bad Company
Autor Radosław Szewczyk
Radosław Szewczyk

Witaj! Jestem kreatywną duszą o oku do detali i sercu w rękodziełach. Dzielę się nie tylko poradami z zakresu gier, lecz także inspirującymi książkami. Dołącz do mnie w podróży twórczego piękna!

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły