News

Premiera Dragon Age: Dreadwolf - EA zaplanowana na ten rok

Autor Radosław Szewczyk
Radosław Szewczyk04.03.20246 min.
Premiera Dragon Age: Dreadwolf - EA zaplanowana na ten rok

Premiera Dragon Age: Dreadwolf, najnowszej odsłony popularnej serii gier RPG od BioWare, zbliża się wielkimi krokami. Plotki o dacie wydania tytułu krążą od dawna, jednak teraz pojawiły się konkretne informacje. Jeff Grubb ujawnił, że gra ma szansę ukazać się latem 2022 roku. Co więcej, Electronic Arts jest przekonane, że uda się wydać Dreadwolfa jeszcze w tym roku. Fani serii Dragon Age mają powody do radości - premiera kolejnej odsłony wydaje się coraz bliżej.

EA pewne Dragon Age: Dreadwolf w 2022

Fani serii Dragon Age z niecierpliwością wyczekują premiery najnowszej odsłony tego kultowego cyklu RPG od BioWare. Plotki na temat daty wydania gry Dragon Age: Dreadwolf pojawiają się od dawna. Wygląda jednak na to, że w końcu doczekamy się konkretów.

Jak donosi znany leakster Jeff Grubb, według jego źródeł premiera Dreadwolfa planowana jest na latem 2022 roku. Co więcej, wytwórnia Electronic Arts, która jest wydawcą gry, ma być przekonana, że uda się wydać tytuł jeszcze w tym roku.

Informacje te idealnie wpisują się w wcześniejsze przecieki na temat daty premiery najnowszego Dragon Age'a. Wskazywały one właśnie na 2022 rok, jako ten, w którym gra ma się ukazać. Teraz te domysły wydają się coraz bardziej prawdopodobne.

Oczywiście do oficjalnego potwierdzenia daty wydania jeszcze daleka droga. Jednak fani na pewno odetchną z ulgą, widząc, że premiera ich wyczekiwanego tytułu zdaje się coraz bliżej. Na razie pozostaje uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać na oficjalne informacje od EA i BioWare.

Grubb: Premiera latem tego roku

Jeff Grubb, znany insider zajmujący się przeciekami z branży gier, podzielił się interesującymi informacjami na temat daty premiery Dragon Age: Dreadwolf. Przekazał on, że gra ma szansę zadebiutować na rynku latem 2022 roku.

Dokładna data nie jest jeszcze znana, ale według źródeł Grubba, Electronic Arts planuje pokazać swój długo wyczekiwany tytuł właśnie latem. Oznaczałoby to, że fani nie będą musieli już długo czekać na powrót do fantastycznego świata Dragon Age.

Informacje te idealnie wpisują się w dotychczasowe spekulacje na temat premiery gry. Już wcześniej pojawiały się przecieki, że EA i BioWare planują wypuścić Dreadwolfa w 2022 roku. Teraz te doniesienia wydają się jeszcze bardziej prawdopodobne.

Pozostaje mieć nadzieję, że podana przez Grubba ramowa data premiery się potwierdzi. Wówczas fani serii Dragon Age jeszcze latem będą mogli ponownie wcielić się w Inkwizytora i kontynuować swoją epicką przygodę.

Czytaj więcej:Baśnie Andersena, Astrid Lindgren i Harry Potter - książki łączące pokolenia

Pracownik EA sugerował: Premiera Dragon Age'a w 2022

Już jakiś czas temu, bo w maju 2021 roku, w sieci pojawiły się ciekawe informacje sugerujące, że Dragon Age: Dreadwolf może zadebiutować w 2022 roku. Wskazywał na to profil pracownika EA na portalu LinkedIn.

Na liście projektów, przy których pracował w 2021 roku, widniała pozycja "Dragon Age 4". Co więcej, przy tytule widoczna była data - 2022. Oczywiście informacja szybko zniknęła z profilu, ale fani zdążyli ją zauważyć i rozpocząć dyskusję.

Teraz, kiedy pojawiają się kolejne przecieki o premirze gry w przyszłym roku, tamten wpis zyskuje na znaczeniu. Być może faktycznie EA planuje wydać Dreadwolfa w 2022 i pracownik niechcący zdradził plany firmy.

Jeśli tak się stanie, miłośnicy Dragon Age'a już niedługo będą mogli kontynuować swoją przygodę w fantastycznym świecie stworzonym przez BioWare. Na razie pozostaje cierpliwie czekać na oficjalne informacje od wydawcy.

Plany EA: Wydanie Dragon Age: Dreadwolf w 2022 roku

Zdjęcie Premiera Dragon Age: Dreadwolf - EA zaplanowana na ten rok

Kolejne interesujące wieści na temat daty premiery Dragon Age: Dreadwolf przekazał ostatnio Jeff Grubb. Według informacji, do których dotarł, Electronic Arts jest przekonane, że uda się wydać grę jeszcze w 2022 roku.

EA wierzy, że mimo wielu perypetii i opóźnień w produkcji, ich zespół jest w stanie dopiąć Dreadwolfa na tyle, by mógł ukazać się na rynku w przyszłym roku. Oczywiście plany wydawnicze bywają zmienne, jednak wygląda na to, że obecnie to właśnie 2022 jest celem.

Dla niecierpliwie czekających na najnowszą odsłonę Dragon Age'a są to świetne wieści. Oznaczałyby one, że już za rok powrócą do tego fantastycznego uniwersum, wcielając się w nowego bohatera i kontynuując epicką opowieść stworzoną przez BioWare.

Pozostaje mieć nadzieję, że EA nie zmieni planów i faktycznie uda się wydać Dreadwolfa w 2022 roku. Na razie więcej szczegółów powinniśmy poznać zapewne podczas tegorocznych targów E3, które odbędą się latem.

Dragon Age: Dreadwolf z datą premiery w 2022 bardzo prawdopodobne

W ostatnich miesiącach w sieci pojawiło się sporo informacji, które wskazują na to, że premiera Dragon Age: Dreadwolf nastąpi w 2022 roku. O planach wydania gry w przyszłym roku mówił Jeff Grubb, a wcześniej sugerował to wpis pracownika EA na LinkedIn.

Coraz więcej wskazuje więc na to, że fani serialu Dragon Age nie będą musieli już długo czekać na kontynuację swojej przygody. Spekuluje się przy tym, że konkretna data premiery zostanie ogłoszona latem tego roku, być może podczas targów E3.

Dla niecierpliwie wyczekujących next-genowej odsłony popularnej serii RPG od BioWare są to naprawdę dobre wieści. Sugerują one, że już za rok będą mogli oni ponownie zanurzyć się w fantastycznym świecie smoków i magii stworzonym przez twórców Mass Effect.

Oczywiście do oficjalnego potwierdzenia daty premiery droga jeszcze daleka i plany mogą ulec zmianie. Jednak obecnie wydanie Dreadwolfa w 2022 wydaje się bardzo prawdopodobne. Pozostaje cierpliwie czekać na pierwsze konkrety.

EA przekonane do wydania nowego Dragon Age'a w 2022

Choć oficjalnych informacji na temat daty premiery Dragon Age: Dreadwolf wciąż brakuje, to według najnowszych plotek Electronic Arts jest przekonane, że gra zadebiutuje jeszcze w 2022 roku.

Jak twierdzi leakster Jeff Grubb, EA wierzy, że nowy Dragon Age ukaże się w przyszłym roku, mimo że produkcja tytułu napotkała na swojej drodze sporo przeszkód. Plany oczywiście mogą się zmienić, jednak obecnie to właśnie 2022 wydaje się celem.

Dla fanów kultowej serii RPG od BioWare, którzy z niecierpliwością wyczekują nowej odsłony cyklu, są to świetne wieści. Oznaczałyby one, że ich cierpliwość może się wkrótce opłacić i już w przyszłym roku powrócą do uwielbianego uniwersum.

Póki co pozostaje jednak uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać oficjalnych informacji od EA i twórców. Wiele wskazuje jednak na to, że powrót do świata Dragon Age może nastąpić szybciej niż się spodziewaliśmy.

Podsumowanie

Nadchodząca gra Dragon Age: Dreadwolf od studia BioWare wzbudza ogromne emocje wśród fanów kultowej serii RPG. Od dłuższego czasu pojawiają się plotki na temat możliwej daty premiery tytułu. Teraz coraz więcej wskazuje na to, że EA planuje wydanie gry jeszcze w 2022 roku.

Kolejne doniesienia sugerują, że Dreadwolf może zadebiutować latem tego roku. EA ma być przekonane, że uda się wypuścić najnowszą odsłonę Dragon Age w 2022 roku. Fani serii mają powody do optymizmu - wygląda na to, że kontynuacja ich ulubionej serii RPG jest coraz bliżej.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Seriale fantasy sci-fi - Seriale science fiction - Seriale SF
  2. Czy Alan Wake 2 wprowadzi Nową Grę+ już w tym miesiącu?
  3. Kompletny przewodnik po Farming Simulator
  4. Jak utrzymać równowagę między graniem a zdrowym stylem życia?
  5. Beyond good & evil 2: Najnowsze informacje o grze i rozwoju
Autor Radosław Szewczyk
Radosław Szewczyk

Witaj! Jestem kreatywną duszą o oku do detali i sercu w rękodziełach. Dzielę się nie tylko poradami z zakresu gier, lecz także inspirującymi książkami. Dołącz do mnie w podróży twórczego piękna!

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły