News

Sześć powodów by umrzeć: weź udział w akcji recenzenckiej i wygraj książkę Marty Zaborowskiej

Autor Diana Mazur
Diana Mazur07.02.20248 min.
Sześć powodów by umrzeć: weź udział w akcji recenzenckiej i wygraj książkę Marty Zaborowskiej

Sześć powodów by umrzeć to najnowsza powieść kryminalna Marty Zaborowskiej, autorki cenionej przez czytelników sadze z Julią Krawiec. Tym razem główną bohaterką jest Miriam Macharow, której ciało zostaje odnalezione w starym budynku fabryki. Policja bada sprawę tajemniczej śmierci kobiety - czy to była zbrodnia, nieszczęśliwy wypadek, a może samobójstwo? Im więcej brudnych sekretów wychodzi na jaw, tym bardziej zagmatwana staje się sieć kłamstw i motywów. A Ty możesz stać się recenzentem tej pasjonującej powieści - wystarczy wziąć udział w akcji Lubimyczytać i wygrać jeden z 30 egzemplarzy książki.

Weź udział w akcji z książką Marty Zaborowskiej

Lubisz czytać dobre kryminały? A może szukasz okazji do zdobycia ciekawej lektury za darmo? Jeśli tak, koniecznie weź udział w akcji recenzenckiej zorganizowanej przez wydawnictwo Prószyński Media i serwis Lubimyczytać. Do rozdania jest aż 30 egzemplarzy najnowszej powieści Marty Zaborowskiej zatytułowanej „Sześć powodów by umrzeć”.

Jak otrzymać tę świetną książkę? Wystarczy napisać i opublikować recenzję dowolnego tytułu na Lubimyczytać, a następnie wysłać link do niej na adres [email protected]. Akcja potrwa do 12 lutego 2024 roku. Spośród nadesłanych zgłoszeń wydawnictwo wybierze 30 osób, które otrzymają egzemplarze książki „Sześć powodów by umrzeć” Marty Zaborowskiej.

Zdobywaj nagrody, dzieląc się opiniami o książkach

Jak widać, pisanie i publikowanie recenzji książek może nie tylko sprawiać przyjemność, ale również wiązać się z wymier nymi korzyściami. Dzięki akcjom promocyjnym organizowanym przez wydawców i serwisy takie jak Lubimyczytać masz szansę zdobyć ciekawe nagrody w zamian za podzielenie się swoją opinią o przeczytanych pozycjach.

Warto więc aktywnie działać na portalach poświęconych książkom, pisać recenzje i brać udział w tego typu wydarzeniach. Tym razem do wygrania są egzemplarze nowej powieści Marty Zaborowskiej „Sześć powodów by umrzeć” – świetna okazja dla fanów jej twórczości oraz czytelników dobrych kryminałów.

Odbierz darmową powieść za recenzję

Co zrobić, aby bezpłatnie otrzymać książkę ulubionego autora lub autorki? Wystarczy wziąć udział w akcji promocyjnej portalu Lubimyczytać i napisać recenzję wybranego tytułu. Tym razem do zgarnięcia jest thriller „Sześć powodów by umrzeć” pióra cenionej Marty Zaborowskiej, autorki m.in. popularnej sadze z Julią Krawiec.

W ramach akcji recenzenckiej wydawnictwa Prószyński Media i serwisu Lubimyczytać do rozdania jest 30 egzemplarzy powieści. Wystarczy opublikować recenzję dowolnej książki na portalu, by zdobyć szansę na otrzymanie darmowego thrillera.

Zasady są proste. Należy do 12 lutego 2024 roku umieścić na Lubimyczytać recenzję wybranej pozycji książkowej, a następnie wysłać link do niej na maila [email protected], wpisując w tytule „Akcja recenzencka Sześć powodów by umrzeć”. Spośród zgłoszeń wydawnictwo wybierze 30 najciekawszych recenzentów, którzy otrzymają egzemplarz powieści Marty Zaborowskiej.

To świetna szansa zarówno dla stałych bywalców Lubimyczytać, jak i nowych użytkowników serwisu. Wystarczy podzielić się swoją opinią o ulubionych książkach, by zdobyć atrakcyjną nagrodę w postaci najświeższego thrillera popularnej autorki.

Zgarnij bestseller za darmo i napisz opinię

Portal Lubimyczytać organizuje akcję, w ramach której można zdobyć thriller „Sześć powodów by umrzećMarty Zaborowskiej za darmo. Jedyne, co trzeba zrobić, to napisać i opublikować recenzję dowolnej książki na stronie serwisu, a następnie zgłosić swój udział w akcji. Do rozdania jest aż 30 egzemplarzy nowej powieści tej lubianej autorki, więc szanse na wygraną są spore.

Co więcej, biorąc udział w akcji nie tylko zyskujesz szansę na thriller „Sześć powodów by umrzeć”, ale także wspierasz swoich ulubionych pisarzy, dzieląc się opinią o ich twórczości. Recenzje czytelników mają bowiem duże znaczenie dla popularyzacji dobrych książek i promocji wartościowych autorów. Ty też możesz wnieść swój wkład, pisząc o tym, co lubisz czytać.

Podsumowując, do zrobienia jest niewiele:

  • napisz recenzję wybranej książki i opublikuj na Lubimyczytać;
  • wyślij link do niej na [email protected] z tytułem maila „Akcja recenzencka Sześć powodów by umrzeć”;
  • trzymaj kciuki – być może to właśnie Ty otrzymasz bestseller Marty Zaborowskiej!

Powody by przeczytać kryminał Marty Zaborowskiej

Sześć powodów by umrzeć: weź udział w akcji recenzenckiej i wygraj książkę Marty Zaborowskiej

Marta Zaborowska zdobyła uznanie czytelników kilkoma świetnymi powieściami kryminalnymi, m.in. sadzą z Julią Krawiec. Jej najnowsza książka „Sześć powodów by umrzeć” to kolejny przykład dobrze napisanego thrillera z zagadką kryminalną w tle. Dlaczego warto sięgnąć po ten tytuł?

Przede wszystkim

Przede wszystkim akcja powieści rozgrywa się wokół tajemniczej śmierci Miriam Macharow, której zwęglone ciało zostaje odnalezione w opuszczonej fabryce. Policja stara się ustalić, czy było to morderstwo, nieszczęśliwy wypadek czy może samobójstwo. Tymczasem na jaw wychodzą mroczne sekrety z otoczenia ofiary, a splot kłamstw i motywów kolejnych osób coraz bardziej się gmatwa.

Kolejnym powodem, dla którego warto sięgnąć po tę pozycję jest charakterystyczny, wciągający styl narracji Marty Zaborowskiej. Książkę czyta się jednym tchem, a każdy rozdział przynosi nowe, zaskakujące zwroty akcji. Do końca nie wiadomo, kto i dlaczego mógł zabić Miriam, co sprawia, że thriller trzyma w napięciu od deski do deski.

Mocna psychologia postaci

Inną zaletą prozy Zaborowskiej, widoczną także w „Sześciu powodach by umrzeć”, jest dogłębne zgłębianie psychiki bohaterów, ich motywacji i tajemnic z przeszłości. Każda postać ma swoją historię i swoje powody, by wpłynąć na losy Miriam. Poznając perspektywy kolejnych osób odnajdujemy więcej puzzli składających się na zagadkę kryminalną.

Podsumowując, nowy thriller Marty Zaborowskiej to pozycja obowiązkowa dla fanów jej twórczości i czytelników ceniących wciągającą fabułę, nieoczywiste zwroty akcji i mocną psychologię barwnych bohaterów. A już wkrótce będziesz mógł przekonać się o tym osobiście, biorąc udział w akcji recenzenckiej Lubimyczytać.

6 argumentów za lekturą powieści autorki

1 Wciągająca fabuła z zagadką kryminalną
2 Nieprzewidywalne zwroty akcji
3 Mocne portrety psychologiczne bohaterów

Kolejne powody, dla których warto sięgnąć po najnowszą powieść Marty Zaborowskiej „Sześć powodów by umrzeć” to m.in. charakterystyczny, wciągający styl narracji, utrzymujący w napięciu do ostatniej strony czy wnikliwa analiza motywacji i tajemnic poszczególnych postaci.

Do tego dochodzi osadzenie akcji we współczesnej Warszawie, co powinno przypaść do gustu czytelnikom lubiącym literackie obrazy znanych sobie miejsc. Na tym jednak nie koniec zalet powieści. O wszystkich przekonasz się sam, biorąc udział w akcji recenzenckiej zorganizowanej przez Lubimyczytać i wydawnictwo Prószyński Media.

Książka w nagrodę za publikację recenzji

Otrzymać za darmo egzemplarz nowego thrillera Marty Zaborowskiej? To możliwe - wystarczy wziąć udział w akcji recenzenckiej na portalu Lubimyczytać. Aby zdobyć szansę na jeden z 30 egzemplarzy książki „Sześć powodów by umrzeć”, należy do 12 lutego opublikować recenzję dowolnego tytułu.

Następnie trzeba wysłać link do swojego tekstu na adres e-mail [email protected], wpisując w tytule wiadomości „Akcja recenzencka Sześć powodów by umrzeć”. Spośród nadesłanych zgłoszeń wydawnictwo Prószyński Media wybierze 30 zwycięzców, którzy otrzymają książkę pocztą po podaniu danych adresowych.

To doskonała okazja zarówno dla stałych użytkowników Lubimyczytać, jak i zupełnie nowych osób. Wystarczy podzielić się opinią o przeczytanych pozycjach, aby zdobyć najświeższy thriller popularnej polskiej autorki. Gorąco zachęcam do udziału w akcji!

Podsumowanie

W artykule przedstawiono szczegóły akcji recenzenckiej organizowanej przez wydawnictwo Prószyński Media we współpracy z portalem Lubimyczytać. Do wygrania jest 30 egzemplarzy nowej powieści Marty Zaborowskiej "Sześć powodów by umrzeć". Aby wziąć udział, należy do 12 lutego opublikować recenzję dowolnej książki na Lubimyczytać i wysłać link do niej na wskazany adres mailowy.

Ponadto w artykule przybliżono treść i walory najnowszego thrillera Marty Zaborowskiej. Książka opowiada o zagadkowej śmierci Miriam Macharow, której zwęglone zwłoki odnajdują w opuszczonej fabryce. Na jaw wychodzą przy tym mroczne sekrety z jej otoczenia. Thriller charakteryzuje się wciągającą, trzymającą w napięciu fabułą i nieprzewidywalnymi zwrotami akcji.

Ponadto w tekście wymieniono 6 argumentów przemawiających za sięgnięciem po "Sześć powodów by umrzeć". Zalicza się do nich m.in. mocne psychologiczne portrety bohaterów, charakterystyczny styl narracji czy osadzenie akcji we współczesnej Warszawie.

Podsumowując, artykuł zachęca do udziału w akcji recenzenckiej i lektury nowego thrillera Marty Zaborowskiej. Przybliża także jej treść i największe atuty jako powieści kryminalnej.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 5.00 Liczba głosów: 2

5 Podobnych Artykułów:

  1. Seriale fantasy sci-fi - Seriale science fiction - Seriale SF
  2. Najlepsze książki polecone przez Lubimyczytać na prezent na Mikołajki
  3. Wszystko, co musisz wiedzieć o Farm51: Od historii po nowości
  4. Jak utrzymać równowagę między graniem a zdrowym stylem życia?
  5. Najlepsze gry z Ben 10: Ranking i opinie o najciekawszych grach
Autor Diana Mazur
Diana Mazur

Cześć! Jestem pełna pasji do gier i książek. podzielę się swoimi ulubionymi produkcjami oraz kulisy powstawania. Zanurz się we wspólną podróż przez ekranowe uniwersa!

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły